ijournal.cz

Partička chystá na Konopiště artistickou show

red Zdroj: a foto: archiv Partička 23.7.2014 Aktuality a pozvánky

Jako „rozehřívací“ soustředění pojali členové improvizační skupiny Partička v neděli 20. července své vystoupení v rámci přímého přenosu posledního živého představení legendárních Monty Python z Londýna v pražském kině Cinema City Slovanský dům.

S humorem sobě vlastním tak vzdali hold partě, kterou od mládí obdivovali a která je inspirovala, a těsně před nástupem britských kolegů dokonce zazpívali píseň z pythonovského filmu Smysl života, jež Ondřej Sokol před lety přeložil pro připravované uvedení hry v pražském Činoherním klubu.

P1

A už tuto sobotu 26. července se parta čtyř českých herců doprovázených dvěma slovenskými kolegy postaví před několikatisícový dav, aby předvedla své umění improvizace naživo v podhradí zámku Konopiště, kde vystoupili už loni a předloni. „Partičky na vzduchu potřetí se už nemůžeme dočkat. Vždycky je to úžasný večer, vrchol sezony. I když tentokrát jsme díky chystanému mimořádnému artistickému výstupu na naprostý závěr raději uvedli podtitul Potřetí a naposledy,“ odtajnil část scénáře akce Ondřej Sokol.

P2

Ten spolu s Igorem Chmelou, Michalem Suchánkem a Richardem Genzeren chystá už od tří hodin odpoledne v Amfiteátru na Konopišti také o celý blok vystoupení navíc. Facebookoví příznivci Partičky, kterých je momentálně přes 400 000, si totiž sami odhlasovali, které jejich hry mají nejraději a chtěli by je vidět. Právě jako odměnu za překročení této hranice fanoušků slibuje Partička předvést již zmíněné „legendární a dech beroucí artistické vystoupení“.

Partička_Konopiště_2013

Diváci se ale mohou těšit také na koncert Janka Ledeckého, kapely Slušní chlapci Mariána Čurka a jedno hudební překvapení navíc.   

Více na www.partickanavzduchu.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: archiv Partička