ijournal.cz

Pár okamžiků s dámou, skvělou herečkou Simonou Stašovou

red Zdroj: www.petraclinic.cz 22.10.2015 Celebrity

Někteří lidé nejsou schopni přijímat přibývající věk a tak se tolik snaží zázračně mládnout, až to najednou vůbec nejsou oni. To ovšem není případ Simony Stašové, která stárne vyloženě s grácií. Zastává názor, že skalpel je určen pro ženy nejdřív po sedmdesátce, a proto si dopřává pouze neinvazivní kosmetické procedury.

Simona Stašová

Po neinvazivní klinice se začala Simona Stašová pídit vcelku nedávno. Chce si udržet mladistvý vzhled, ale skalpelu se vyhýbá obloukem. „Na operaci opravdu nechci, ale chci vypadat mladě, a to je problém, který teď za mě naštěstí řeší na Petra Clinic. Sídlí ve Vodičkově ulici, takže já to mám do divadla ABC pěšky tři minuty,“ vychvalovala si lokalitu kliniky Simona Stašová.

Do Petra Clinic dochází Simona Stašová již od začátku prázdnin. S majitelkou kliniky Petrou Řehořkovou si prý padly do noty hned na první pohled. „Pro mě je jediná možnost, a to neinvazivní zkrášlování. Bez skalpelu. Nechci, aby se mi změnil výraz obličeje. Já chci jen dobře vypadat, ale určitě ne jinak,“ zdůraznila uvážlivě Simona Stašová.

Petra_Řehořková_a_Simona_Stašová_na_klinice

„Paní Simona je zastáncem přirozeného stárnutí. Přesto si ale potřebuje fyzicky i psychicky odpočinout. Její povolání má totiž vliv i na její vzhled a celkovou šťávu. Našimi kosmetickými úpravami si troufám říci, že napomáháme k přirozené kráse a udržování jejího mladistvého vzhledu,“ komentovala návštěvy Simony Stašové Petra Řehořková, majitelka kliniky estetické medicíny Petra Clinic.

Do Petra Clinic dochází herečka jednou, nebo někdy i dvakrát týdně. „Zaprvé si nechávám speciálním přístrojem zmírnit ty mé pytlíky pod očima a také se mi starají o podbradek, aby ho zpevnili. To jsou ty moje dvě hlavní obličejové partie, které potřebuji udržet v mladém stavu. Druhý zázrak, na který do Petra Clinic docházím, je přístroj na kolena. Tato procedura mi vyhovuje velmi, protože od podzimu do jara už nejezdím na kole a méně se pohybuji. Tento přístroj nahradí dvouhodinovou jízdu na kole, prokrví vazy na koleni a prokrví i všechny cévy a vy u toho jen klidně ležíte. To je celkem ideální přístroj pro lenochy, jako jsem já,“ smála se Simona Stašová, která prý ale na Petra Clinic využívá i další procedury jako profiradiolifting, kosmetickou péči v kombinaci s rostlinnými kmenovými buňkami, plazmalifting a dochází pravidelně také na epilaci.

obě dámy v akci

Na klinice rovněž obdivuje to, že se jí tam dobře dýchá, protože všechna okna vedou do Františkánské zahrady. Simona Stašová totiž nemá ráda podzemí bez oken, nebo okna na rušnou ulici, kam jde kouř z výfuků. „Na Petra Clinic je čerstvý vzduch, a to byl také jeden z rozhodujících momentů při výběru kliniky. Velká terasa, kam si můžu jít po procedurách odpočinout do křesla nebo na lůžko, je také součástí komfortu, který nabízejí,“ vyzdvihovala zázemí noblesní kliniky, u které si váží hlavně vynikající paní doktorky a skvělým zacházením celého personálu.

Péči o svůj zevnějšek ale nenechává jen na odbornících. Nezahálí a i pro svou vitalitu a zdraví dělá, co může i sama. „Den začínám dvacetiminutovým cvičením doma na karimatce. Dívám se u toho na televizi, takže se při cvičení i zabavím. Musím ale říct, že si velmi racionálně vybírám i jídelníček. Vynechávám chleba a knedlíky a do svého týdenního jídelníčku zařazuji ryby, zeleninu, ovoce, vločky a luštěniny. Také denně jím rybí tuk v kapslích. Večer po představení si dám skleničku červeného vína a pak potřebuji svých sedm až osm hodin spánku,“ představila svůj denní rituál Simona Stašová.

Petra_Řehořková_a_Simona_Stašová

Proto také obdivuje, že na Petra Clinic si klienti mohou v případě podstoupení náročnějšího zákroku v klidu a nerušeně odpočinout v laboratoři zdravého spánku, kde na ně čeká samostatný pokoj s pohodlným lůžkem. S Petrou si Simona Stašová natolik rozumí, že si po zákrocích vlezly do postele spolu a povídaly si tak, jak to ženské s oblibou dělají a náramně se u toho nasmály.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.petraclinic.cz