ijournal.cz

Panenka od Weekend Max Mara pro UNICEF

red Zdroj: Weekend Max Mara, Unicef 16.10.2014 Móda, obuv, doplňky, Významné osobnosti, veřejné projekty

25. listopadu 2014 pořádá výbor UNICEF Česká republika v Českém muzeu hudby výjimečnou charitativní akci. V průběhu slavnostního večera proběhne dražba panenek, které pro tuto příležitost speciálně vyrobili umělci, významné osobnosti a designéři. Výtěžek akce bude věnován této celosvětové organizaci pro pomoc dětem.

Společnost Weekend Max Mara se rozhodla podpořit tuto výjimečnou akci, která je symbolem spojení módy, umění a humanitárního cítění, a věnovat do dražby panenku oblečenou do modelů z kolekce značky podzim/zima 2014.

HML_5743 (1)

Jméno: Emilia

Příjmení: Fontanesi

Adresa: Via Fratelli Cervi

Město a stát: 42100 REGGIO EMILIA, Itálie

HML_5563 (1)


Panenku Weekend Max Mara pro Unicef  představila herečka Hana Vágnerová 15. 10. 2014 přímo v butiku Na Příkopech v Praze.

Důvod, proč se herečka rozhodla do projektu zapojit a akci podpořit je, že pomáhá těm nejbezbrannějším. Značka Weekend Max Mara ji je blízká, protože je neformální a volnočasová – to je styl, který má taky ráda a proto nabídku této značky na spolupráci přijala.

Panenku můžete vidět až do dražby vystavenou v butiku Weekend Max Mara, Slovanský dům, Na Příkopě 22, Praha 1.
Značka Weekend Max Mara nabízí ucelenou, všestrannou a šik kolekci modelů, které díky celé škále pečlivě propracovaných doplňujících návrhů kombinují okouzlující půvab s charakteristickým životním stylem značky a dokonale se hodí pro jakoukoli situaci běžného všedního dne.

Oblečení, které má na sobě panenka Weekend Max Mara, dokonale reprezentuje filozofii značky. Zavinovací svrchní plášť objemného střihu v provedení sůl a pepř z vlněného buklé, žebrovaný svetr z čisté střižní vlny ve velbloudí barvě sladěný s halenkou s pánským límečkem a sukní ve stylu Amiš z vlněného flanelu s drobnou kostkou.

S příchodem zimy se i modely značky Weekend Max Mara zaměřují na teplejší materiály, např. barvenou přízi, a čerpají inspiraci z anglické krajiny a barev Irska pro skutečně venkovský look s nádechem pohádkovosti. Inspirací pro novou kolekci byly tematické okruhy nazvané „Excentrické dědictví“, „Urbanistické Irsko“ a „Irské kopce“, které kombinují tradice s inovací.

UNICEF (United Nations Children’s Fund) je organizace, která působí ve více než 150 zemích světa s cílem zajistit dětem podmínky pro přežití, výživu, vodu, sanitační opatření a hygienické podmínky, stejně jako základní vzdělání, ochranu před násilím nebo HIV/AIDS. Organizace se zaměřuje na ty nejzranitelnější děti, které nejsou v centru pozornosti, na děti v rozvojových zemích, ve válečných zónách a na územích postižených katastrofami.

Weekend Max Mara je řada skupiny Max Mara Group zaměřená na „životní styl“. Na trh byla uvedena v roce 1984 jako řada neformálního, volnočasového oblečení, ideální na víkendy (jak naznačuje již její cíleně zvolený název, který styl značky evokuje už na první pohled). Značka se rychle vyvíjela až do podoby značky se specifickou identitou, jak ji známe dnes.

Již nejde pouze o volnočasové oblečení. Značka Weekend Max Mara dnes představuje bohatý a sofistikovaný šatník, včetně všech oděvních kategorií a široké škály doplňků.

Formální neformálnost znamená řešení všech soudobých požadavků na oblečení, které musí být praktické a všestranné, jak do města, tak do přírody, zářící barvami a elegantně ženské. Jde o lehkost a šik módu s nádechem ležérnosti – chytrou kombinaci stylu glamour se sofistikovaností, které odráží originální sportovní DNA značky.

Komplexní nabídka, která se sezónu od sezóny rozšiřuje a distribuuje do celého světa díky rozsáhlé síti prodejních míst nabízejících výhradně sortiment značky Weekend Max Mara, která zahrnuje 70 mono značkových obchodů v Itálii, Evropě a na Dálném východě a řadu samostatných oddělení v obchodních domech po celých Spojených státech. Z vlajkové lodi, kterou je obchod na Londýnské Notting Hill, po obrovské obchody v Japonsku a Číně.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Weekend Max Mara, Unicef