ijournal.cz

Na jeden zásah

red Zdroj: Dr.Devil 16.10.2014 Hi-tech a bydlení

Také se při doplňování WC gelu neradi dotýkáte mísy plné bakterií? Marně bojujete se zásobníky, které neodpovídají tvaru vaší toalety? Potom určitě přivítáte unikátní WC čistič 3in1 Point block Dr. Devil Lemon Fresh fungující na principu bezdotykového dávkování. Už dost odchlípnutých a prorýsovaných záchodových prkének!

Dr.Devil_point_block_lemon
Hygienicky čistá a zároveň voňavá toaleta bývá pro mnoho hospodyněk noční můrou, zejména pokud zásobník na WC gel nedoléhá k míse, takže prkénko „vyboulí“ a logicky z něj udělá nepohodlné sezení. Další problém nastává při doplňování náplně, kdy musíte zásobník vzít do ruky, a přijít tak do kontaktu s bakteriemi. Obě tyto situace odpadnou, pokud použijete 3in1 Point block Dr. Devil Lemon Fresh. Voní po citrónu, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene. Hlavně ale díky patentované technologii vtlačování gelu přímo na mísu zajistí bezdotykové dávkování. Do toalety aplikujete gel v podobě barevné kytičky, která na stěnách drží a postupně se omývá. Jednoduché a přitom geniální.

Balení o obsahu 75 ml, tj. 12 dávek, pořídíte od 59 Kč. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden. Pro rovnoměrné čištění celé toalety naneste kytičku na obě strany mísy. K dostání také ve variantách Polar Aqua, Natur Fresh a Sunset Blossom.Více informací včetně videonávodu k použití na http://www.tomil.cz/3in1-point-block-dr-devil.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dr.Devil