ijournal.cz

Panasonic představil svoji technologii profesionálům v Praze

red Zdroj: Panasonic 5.6.2014 Hi-tech a bydlení

Společnost Panasonic v Praze představila svou profesionální roadshow pro rok 2014 s názvem „Sharing the Vision“. Podnikatelé měli možnost seznámit se s kompletní řadou audiovizuálních řešení.

21295_FACE A3 master v1 copy

Tato akce návštěvníkům umožnila podrobné seznámení s přelomovými produkty a systémy. Byly prezentovány nejnovější inovace vizuální techniky pro oblast pronájmů, pro použití ve firmách, ve vzdělávání, v zábavném průmyslu, v oblasti zabezpečovacích systémů nebo pro maloobchody. 

Hana Grůzová, Regional Marketing Manager ve společnosti Panasonic, říká: „Na této akci předvádíme naše 84″ LED displeje Panasonic s rozlišením 4K, nový projektor se 16 000 lumeny, určený pro velké akce, první 20″ tablet s rozlišením 4K na světě a naši technologii rozpoznání obličeje, která se používá v bezpečnostních a marketingových řešeních.

4ktablet_slant_m

Tato prezentace je skvělou příležitostí pro zákazníky, kteří hledají řešení, jež jim pomohou prezentovat se před jejich zákazníky na profesionální úrovni.

Při této příležitosti byly předvedeny studiové kamery, profesionální zobrazovače pro vnitřní i vnější prostory, síťové bezpečnostní kamery s rozlišením Full HD, požární hlásiče a první plně odolný 7″ tablet na světě s procesorem Intel Core i5, bez ventilátoru, používající operační systém Windows 8.1 Pro. 

TH-65LFE7

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Panasonic