ijournal.cz

Ovocná abeceda Fit

red Zdroj: www.tycinkafit.cz 20.6.2017 Gastronomie

Svěží jaro střídá léto a čeká nás krásné období plné sluníčka, dobré nálady a nekonečných dobrodružství. S nadcházejícími prázdninami se můžeme těšit na první sklizeň šťavnatého ovoce. Pokud si chcete na oblíbených plodech pochutnat již nyní, není nic snazšího. Stačí se zásobit vynikajícími müsli tyčinkami Fit Fruit od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina. Tato nutričně vyvážená pochoutka Vás nabije energií, překvapí výbornou chutí a navíc jí můžete mít vždy po ruce. V kabelce, v autě při dlouhé cestě nebo v batůžku sbaleném na výlet…

Tyčinky Fit Fruit, díky nízkému glykemickému indexu, jsou výborným zdrojem pomalu se uvolňující energie. Jako zdravou svačinku s vyváženými nutričními hodnotami je tedy ocení sportovci, maminky, malé i velké děti a vlastně všichni ostatní, co si rádi a zdravě pochutnají.  Obsahují vitamíny, minerály, lehce stravitelné bílkoviny. Mají vysoký podíl ovocné složky a vysoký obsah prospěšné vlákniny, která je nezbytná pro správné fungování každého organismu.

Fit_fruit_brusinka_3D Fit_fruit_hruska_3D Fit_fruit_limetka_3D Fit_fruit_merunka_3D Fit_fruit_visen_3D

Müsli tyčinka Fit Fruit je tvořena dvěma lehkými, na jazyku se rozplývajícími oplatkami, mezi kterými se skrývá intenzivně ovocná náplň. V tyčinkách je minimálně 40 % ovoce, které dodává této lahůdce bohatou, svěží chuť.

Vybrat si můžete jednu z pěti variant: Fit Fruit limetová, višňová, hrušková, brusinková nebo meruňková. Tyčinky seženete u všech hlavních maloobchodních prodejců potravin.

Další informace naleznete na www.tycinkafit.cz a na facebookovém profilu Fit müsli tyčinka.

 

         

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.tycinkafit.cz