ijournal.cz

Osvěžující máta a sladké zahradní plody? Zkuste čaj Máta s malinami, novinku od TEEKANNE!

red Zdroj: Teekanne 2.11.2022 Gastronomie

Čaj s intenzivní chutí máty příjemně uvolní mysl a povzbudí tělo. Nový rozměr mu nyní dává novinka od TEEKANNE, v níž je mátový čaj obohacen o letní tóny sladkých malin. Objevte bylinný čaj TEEKANNE Máta s malinami a užijte si zimní momenty s čajovým šálkem plným neobyčejně příjemné chuti.

WOH_Peppermint_with_Raspberry

Mátový čaj je sám o sobě známý nejen výrazným aroma, ale i svými blahodárnými účinky na imunitu či trávení. I proto jde o jeden z nejoblíbenějších bylinných čajů vůbec – například Maročané mu propadli natolik, že jde dnes o jejich národní nápoj. A přestože mátovou chuť v horkém čaji už jistě dobře znáte, překvapí vás nová svěží kombinace mentolové chuti s jemným dotekem lahodných malin.

TEEKANNE ve své bylinné řadě čajů World of Herbs neustále objevuje nové lahodné kombinace, které příroda nabízí. Novinka TEEKANNE Máta s malinami tak přináší příjemnou kombinaci, která v zimě podpoří namáhaný organismus a příjemně naladí mysl. S příchodem nového léta pak můžete tuto novinku zkusit i coby osvěžující studený nápoj s kostkami ledu.


Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte http://www.teekanne.cz.

Ovocné čaje TEEKANNE WOF Máta s malinamijsouk dostání za cenu 41,30 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Teekanne