ijournal.cz

Oslavy svátku zamilovaných v CENTRU ČERNÝ MOST

red Zdroj: CČM 6.2.2015 Aktuality a pozvánky

Svatý Valentýn se blíží a Centrum Černý Most u jeho příležitosti připravilo pro všechny zamilované tematické fotokoutky, milé dárky i soutěž o atraktivní ceny.
Páry, které 14. února mezi 15. a 20. hodinou do centra dorazí, se mohou vyfotografovat a odnést si na památku romantický společný snímek. Věrní zákazníci u každého koutku dostanou vždy něco navíc, jako například lahodné cukrovinky nebo rámeček na fotografii. Aktéři valentýnského focení se mohou zapojit do soutěže, jež proběhne na oficiálním facebookovém profilu Centra Černý Most. Nejoriginálnější fotky totiž budou odměněny atraktivními cenami: letem horkovzdušným balónem pro dvě osoby nebo wellness víkendem v krkonošském Benecku, v rámci něhož mohou navíc zdarma využívat nový vůz ŠKODA Fabia, držitele ceny Auto roku 2015 v České republice. Atmosféru svátku zamilovaných přímo v Centru Černý Most podpoří stylová výzdoba foodcourtu či hravé tipy na valentýnské dárky.

Valentýn

Centrum Černý Most letos během svatého Valentýna nabídne všem zamilovaným nejen romantickou atmosféru, tematické fotografování s milými dárky, ale i možnost soutěžit o atraktivní hodnotné ceny. Mezi 15. a 20. hodinou se v pasážích centra mohou páry nechat vyfotografovat v retro stylu či v romantickém koutku s oblíbenými komiksovými bublinami, do nichž mohou napsat zamilované vzkazy. Focení vždy zajistí profesionální fotografové a každá dvojice si portrét bude moci ihned odnést domů. Věrní zákazníci Centra Černý Most k němu navíc jako zvláštní pozornost získají rámeček a připraveny pro ně budou i lahodné cukrovinky. Centrum pak pro všechny, kdo se do valentýnského focení zapojí, připravilo na svém facebookovém profilu (www.facebook.com/centrumcernymost) soutěž o atraktivní ceny.

Valentýn v Centru Černý MostHlavními odměnami pro ty, kteří nejvíce zaujmou svou kreativitou, bude romantický let horkovzdušným balónem pro dvě osoby nebo víkendový wellness pobyt pro dva plný prvotřídní péče v Benecku považovaném za jednu z nejkrásnějších lokalit Krkonoš. Jeho výherci bude navíc po celý víkend zcela zdarma k dispozici nový model vozu ŠKODA Fabia, čerstvý držitel titulu Auto roku 2015 v České republice, poskytnutý společností Porsche Praha-Prosek.

„Oslavy svátku zamilovaných v našem centru si během uplynulých roků zákazníci velmi oblíbili a já jsem opravdu rád, že jim i letos můžeme u jeho příležitosti nabídnout mnoho zábavy a šanci vyhrávat atraktivní odměny v naší facebookové fotosoutěži,“ uvedl Jozef Halász, manažer Centra Černý Most. „Vedle focení jsme vsadili na již tradiční romantickou dekoraci foodcourtu a nově se rozhodli inspirovat všechny, kdo doposud váhají, jaký dárek zvolit pro své milované, prostřednictvím srdíček s tipy na dárky rozmístěných po celém centru. Věřím, že především pánové je ocení.“

 

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CČM