ijournal.cz

Hlasujte v anketě Motocykl roku

red Zdroj: a foto: Motosalon 7.2.2015 Auto-moto

Dlouholetá anketa Motocykl roku, její devatenáctý ročník, je tady a tentokrát je přímo propojena
s Motosalonem. Od prvního února můžete zhruba pět týdnů hlasovat pro své favority nejen na www.motocyklroku.cz, ale i přímo na Motosalonu na expozici u pódia, v hale č. 4.

F-Harley-světová_premiéra

„Jsme rádi, že jsme byli osloveni touto nabídkou. S SDA již dlouhodobě spolupracujeme při organizaci národní importérské výstavy MOTOSALON. Od dalšího rozšíření naší spolupráce si slibujeme zefektivnění prezentace nových modelů jednotlivých importérů, které přicházejí na náš trh, a vytvoření jedinečné platformy pro širokou motocyklovou veřejnost, která si zde bude moci tyto novinky nejen prohlédnout, vyzkoušet, ale v neposlední řadě i v anketě ohodnotit. “ uvedl ředitel akce Miloň Mlčák.

F-plno

Základní parametry soutěže zůstávají stejné, to znamená, že i nadále bude hodnocení provádět jak odborná komise, tak široká veřejnost. Ta bude moci hlasovat buď na internetových stránkách anebo přímo na veletrhu MOTOSALON. Na jednom místě tak fandové motorek uvidí, vyzkouší a hned ohodnotí přihlášené exponáty. Vyhlášení ankety MOTOCYKL ROKU pak proběhne poslední den konání veletrhu, tedy 8.3. 2015 ve 14.00 hodin.

F-zahájení

V rámci slavnostního ceremoniálu budou také vylosováni výherci z řad hlasujících, kteří – pokud budou přítomni – si mohou cenu ihned převzít. Pokud přítomni, nebudou, budou samozřejmě kontaktováni po skončení veletrhu.

Hlasující veřejnost získá mimo hlavní ceny dalších 21 atraktivních a hodnotných cen. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Motosalon