Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 4.Duben 2020
ijournal.cz

Oslava čtyřicátin Davida Novotného ve velkém stylu

red Zdroj: red, foto: Herminapress 6.3.2020 Celebrity, Párty a večírky

Ve velkém stylu oslavil David Novotný svoje 40. narozeniny. Před zaplněným Divadlem U Hasičů mu písničkou gratulovalo na třicet šest účinkujících. Byl to zlomek těch, se kterými prezident soutěže Muž roku, ředitel soutěže Batist Nej sestřička a pořadatel koncertů v městě Náchod a okolí spolupracuje na svých akcích.

narozeninový dort

Na podiu se vystřídali například Anna Julie Slováčková, Michaela Nosková, Jarek Šimek, Marcela Březinová, Felix Slováček ml., Marcela Holanová, Yanna, Jana Fabiánová, Matyáš Hložek, Stanislav Hložek, Jan Kopečný, Tomáš Savka, Marian Vojtko, Gabriel Grillotti, Kamila Nývltová, Peter Pecha, Markéta Muzikářová, Tomáš Löbl a řada dalších. Velkou show předvedli kouzelníci Lukáš a Pavel Šeklin.

Eva BurešováBohuš MatušSvoji gratulaci přidal také zpěvák Bohuš Matuš. „Davida miluji, protože má nás umělce rád. V určité době jsem na tom nebyl moc dobře a David mě vždycky pozval zpívat na svoji akci, hodně mi pomohl. Moc si ho za to vážím.“


Zpěvačka a herečka Eva Burešová si nedovedla představit, jak bude slavit čtyřicítku ona. „Tahle oslava se mi líbí, ale nedovedu si představit, jak budu slavit čtyřicítku já. Jen si pamatuji, že jako malá jsem už chtěla slavit „dospělé“ narozeniny, abych si už mohla namalovat rtěnkou pusu. Doufám, že budu po mé mamince a budu i ve čtyřiceti vypadat dobře. Nyní už radši slavím narozeniny synka Nathánka, jsme oba narození v létě, tak slavíme spolu.“

Italský producent Gabriel Grillotti oslavil také své kulaté narozeniny před týdnem. „Přeji hlavně zdraví, a nebojte žádný koronavirus jsem nepřivezl, jsem pořád v Čechách“ uvedl Gabriel.

Gabriel Grillotti s Davidem Novotným
O berli dorazila na oslavu Hanka Křížková, která si, po problémech s koleny, pro změnu natáhla úpon v třísle. „Protože chodím zase o berli, tak Davidovi přeji hlavně zdraví a také úspěch v profesním a soukromém životě, aby byl pořád tak usměvavý. Mám ho ráda.“

Hana Křížková


Starosta města Náchoda Jan Birke ocenil pořádání akcí v Náchodě. „Velmi si tě jako město Náchod vážíme, jsme hrdí, že Náchod se stane na dva dny středem celé Evropy a možná i světa“ dodal Jan Birke.

Do hlediště zasedli kromě zmíněného starosty města Náchod Jana Birkeho dále také náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula, Zuzana Bubílková, Hana Gregorová, Anna Skalická za Českou asociaci sester, Nela Boudová, Milan Peroutka, Vlastimil Harapes a další vážení hosté. Koncert moderovala dvojice Lenka Špillarová a Miroslav Šimůnek a primácký TopStar celý večer vysílal živě na sociální síti.

moderátoři TV Prima

Redakce magazínu ijournal.cz se připojuje k velké řadě gratulantů a Davídkovi, jak mu mnozí jinak neřeknou, přejeme do dalších let hlavně mnoho zdraví a pozitivní energie, kterou kolem sebe všem ve velkém rozdává.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: red, foto: Herminapress