ijournal.cz

Orbit – Zdravý úsměv pro každého. 5. ročník odstartoval v Praze

red Zdroj: Orbit 8.5.2015 Koktejl
Orbit Klub organizuje již pátý ročník roadshow „Orbit – Zdravý úsměv pro každého“ ve spolupráci s Asociací dentálních hygienistek České republiky. I tento rok vyrazil velký kamion s kompletním vybavením pro dentální hygienistky seznamovat lidi s dentální hygienou a zvyšovat povědomí o benefitech žvýkaček bez cukru. Můžete ho navštívit od 6. května do 7. června. V České republice má plánovaných 25 zastávek v 22 městech. Projekt si během předcházejících ročníků získal velkou oblibu a současně je respektovaný odbornou veřejností. Odborným garantem projektu je nadále Asociace dentálních hygienistek České republiky.

logo

Těm, co záleží na zdravém úsměvu, budou mít možnost bezplatného poradenství s kvalifikovanými odborníky z oblasti dentální hygieny. K dispozici budou také informační letáky a vzorky žvýkaček Orbit bez cukru. Návštěvníci roadshow mohou vyplnit soutěžní dotazník o dentální hygieně a vyhrát jednu z deseti cen! Rodiče po dobu konzultace s dentální hygieničkou mohou děti svěřit do rukou hostesek v dětském koutku. Čekají tam na ně interaktivní hry, které je naučí jak se starat o svoje zuby.

1-dara-rolins

Den před konáním akce vás bude ve vybraných městech o akci informovat Fly Team hlídka, kterou nepřehlídnete díky viditelnému označení logem Orbit. Poskytnou vám letáček s informacemi o probíhající roadshow.

Seznam míst, kam kamion v rámci tour zavítá:

http://orbitklub.cz/zdravyusmevprokazdeho/program/

Slavnostní zahájení letošního 5. ročníku proběhlo 5. května na pražském Náměstí Jana Palacha. Kamionu na jeho cestě po České republice popřála a zároveň ho přišla pokřtít zpěvačka Dara Rolins. Křest proběhl stylově – plným kbelíkem žvýkaček Orbit.

dara-rolins3-dara-rolins

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Orbit