Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

ON & ONA aneb potkala jsem Wericha

red Zdroj: KM agency, foto: J.W.P - Lenka Hatašová, M. T. - archiv 18.1.2015 Divadlo
Bývalá televizní hlasatelka, moderátorka MARIE TOMSOVÁ a showman, herec a kantor Jiří WERICH Petrášek přicházejí s novou zábavnou, jevištní, zájezdovou talk show s názvem ON & ONA aneb potkala jsem WERICHA.

Marie Tomsová jako televizní hlasatelka a televizní i rozhlasová moderátorka měla za svůj profesní život možnost potkat řadu významných osobností. Dlouho však litovala, že se nikdy nepoznala s velkým hercem Janem Werichem. Před časem jí však do života vstoupil jeho nedávno objevený syn Jiří WERICH Petrášek, s nímž si padla do oka, a který jako by svému otci z oka vypadl, a tak začalo přátelství i spolupráce…

Marie Tomsova (1)Oba dva jsme zjistili, že máme hodně společného… Tak jsme si řekli, proč to nespojit a nevymyslet něco, u čeho se budou lidé bavit, a kdy se s nimi můžeme podělit o naše zážitky, příběhy, někdy i velmi neuvěřitelné z našich profesí a životů,“ říká Marie Tomsová.

Talk show ON & ONA aneb potkala jsem WERICHA, se tak ponese ve veselém duchu. Bude to jak povídání o životě, lidech, profesích, zážitcích obou protagonistů, tak třeba také o přeřekách známé moderátorky, či o tom, co vše její kolega po svém slavném otci zdědil a co jej na něm fascinuje…Jiri Werich Petrasek

„Není nic hezčího, než když se s přáteli na chvíli zastavíte a u šálku dobré kávy, čaje, čokolády či sklenky dobrého vína si povídáte a dobře se bavíte. No a my se takhle budeme snažit pobavit naše přátele-diváky po vlastech českých a dělit se s nimi o to, co je bude zajímat,“ podotýká Jiří Werich Petrášek, který působí i jako ředitel jedné ze škol v severních Čechách a měl taky už řadu příležitostí dokázat, že po svém otci podědil více, než jen, až neskutečnou podobu.

Každý díl nové talk show, bude doplněn i o zajímavé pěvecké či hudební vystoupení.

„Chceme dát prostor nejen známým a ostříleným umělcům, ale také mladým, začínajícím nebo nějak zajímavým zpěvákům a hudebníkům. V rámci talk show bychom rádi spolupracovali třeba s různými finalisty talentových soutěží, nebo s těmi, kteří se jakkoli vryli divákům do paměti. Cílem pořad je pobavit, rozesmát a přiblížit nejen tyto dvě osobnosti, ale i jejich profese a životy všem, kteří o to budou mít zájem,“ podotýká autor projektu a producent pořadu, René Kekely.

Nová talk show je cenově dostupným pořadem jak pro velká, tak i menší města či městyse a obce. Už nyní jsou uzavřeny první dohody na vystoupení Marie Tomsové s Jiřím Werichem Petráškem napříč republikou.

                                                                           ON & ONA aneb potkala jsem Wericha
                                                         Kdy se hlasatelka a moderátorka před kamerou nejvíce zapotila?
                                                                                    Kolik přeřeků za kariéru udělala?
                                                                                  Koho milovala a koho nenáviděla?
                                                       Jaký byl slavný velký český herec, co po něm zdědil jeho utajený syn?
                                                                                                   Pletou si syna a otce?
                                                                                        Kdo s kým, kde, jak, proč a za co?

Objednávky a termíny pro divadla, KD, KC… 
na vystoupeni-kultura@email.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: KM agency, foto: J.W.P - Lenka Hatašová, M. T. - archiv