ijournal.cz

Odstartujte léto s ikonickými Frappuccino® nápoji. Hrajte o kupony do sítě kaváren Starbucks!

red Zdroj: Starbucks® 2.7.2023 Soutěže

Nápoj Frappuccino® Blended Beverage neodmyslitelně patří k letní nabídce Starbucks. Ani letos nebude výjimkou a tento ikonický nápoj ve svých variacích potěší všechny milovníky kávy a fanoušky oblíbených klasických příchutí!

Frappuccino celorocni nabidka

K prázdninám neodmyslitelně patří sezóna oblíbených nápojů Frappuccino® Blended Beverage. I letos naleznete ve všech kavárnách Starbucks®  všechny oblíbené Frappuccino stálice – kávové Coffee Frappuccino®, oblíbené Caramel Frappuccino®, spojení jahody a smetany ve Strawberries & Cream Frappuccino®, klasické Chocolate Cream Frappuccino® sušenek a šlehačky v Java Chip Frappuccino®. Všechny tyto nápoje jsou dokonalým požitkem pro slunečná letní odpoledne.
 
 
Pro kávové klasiky, kteří si ke své oblíbené horké nebo ledové kávě rádi dopřejí i něco sladkého, přináší léto do Starbucks® i nové dezerty. Smetanová směs vanilky, měkkého sýra skyr a smetany, ozdobená ovocnými plody a křupavou polevou ze slunečnicových a dýňových semínek, a také nakrájených lískových oříšků. To vše na bezlepkovém mandlovém dortovém základu v sobě spojuje lahodná novinka – Berry Skyr Slice. Pokud máte rádi menší snacky, určitě sáhněte po Mini CroDots. Mini koblihy s lahodnou náplní, obalené v čokoládě a zakončené drobenkou jsou v kavárnách Starbucks® dostupné ve třech variantách – čokoláda, bílá čokoláda a cukrový CroDot.


Soutěžte o dva kupony na libovolný tall nápoj zdarma v kavárnách Starbucks® a užijte si tak léto naplno!Starbucks®

Soutěžní otázka: Jaké nápoje Starbucks® nabízí?

a) horké
b) studené
c) horké i studené

Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 12. července 2023 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Starbucks®.  Vylosované výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks®