ijournal.cz

Odhalte svým smyslům novou dimenzi chutí

red Zdroj: Iceland 29.7.2015 Gastronomie

Dopřejte si jedinečné letní osvěžení v podobě lahodné zmrzliny Delights od společnosti Iceland. Vybírat můžete ze dvou vynikajících příchutí citron a kokos, obě zmrzliny jsou v unikátním obalu.

Léto je v plném proudu, paprsky pálí a vaše tělo i mysl volají po jediném.  Po rychlém osvěžení! Nová zmrzlina Iceland Delights je v takovém případě skvělou volbou. Zjistěte, která příchuť u vás doma vyhraje. Bude to citron nebo kokos?

Pod názvem Iceland Lemon Sorbet Delights naleznete okamžité zchlazení v podobě výrazného ovocného sorbetu servírovaného přímo v citronové kůře. Vaše chuťové pohárky zažijí chladivé citronové osvěžení.

zmrzlina

Smyslný kokos zahalí váš jazyk do harmonie exotických chutí. Kromě zaručeného osvěžení, vám tato božská příchuť dodá pocit, že jste se ocitli v tropickém ráji a fakt, že Iceland Coconut Delights budete jíst přímo z kokosového ořechu, tento dojem ještě umocní.

kokosová zmrzlina

Hoďte alespoň na chvíli každodenní starosti za hlavu a užijte si letní osvěžení. Lahodné zmrzliny Delights nemusí však těšit jen vás. S úspěchem jimi můžete pohostit i nečekanou návštěvu. Krabičku této pochoutky se zkrátka vyplatí mít vždy při ruce.

 

Iceland 2 Lemon Sorbet Delights                                   Iceland Coconut Delights
Citronový sorbet podávaný v citronové kůře                     Lahodná smetanová zmrzlina v kokosovém ořechu
Lehká dřeň nezasytí, ale osvěží                                        Plná chuť
Balení obsahuje dvě porce zmrzliny                                  Balení obsahuje dvě porce zmrzliny
Cena: 220 ml  – 75 Kč                                                      Cena: 300 ml – 75 Kč

Iceland Lemon Sorbet DelightsIceland Coconut Delights


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Iceland