ijournal.cz

Obrovský úspěch pro Českou republiku a soutěž Muž roku! Dominik Chabr se stal Man of the Year

red Zdroj: Muž roku 22.8.2022 Zajímavosti
Dominik

Loňský bronzový vítěz soutěže Muž roku Dominik Chabr /28 let/  z Mostu reprezentoval Českou republiku na mezinárodní soutěži Man of the Year na Bali.


Jednotliví uchazeči se předvedli při různých módních přehlídkách, také prezentovali národní kroj či rozhovor a představení. Jeho národní kroj připravila návrhářka malířka Anna Tejklová a zdobil národní znaky, a také drahé kameny, které na kostým dodala česká společnost Preciosa. Dominik byl první uchazeč s takto originálním kostýmem. „Velmi jsem si to tady užíval, měli jsme řadu výletů, je to krásná příroda zde na Bali. Kluci jsou hrozně moc fajn a jsem rád, že mé roční snažení se v současné době proměnilo ve vítězství“ dodal hned po skončení galavečera Dominik Chabr, kterého na soutěž připravila společnost jeztesnami.cz.

Velkýs Davidem Novotnýmm zážitkem pro Dominika bylo surfování. „Na pláži Kuta Beach jsme měli focení, velkým zážitkem pro mě byla jízda na surfu a po pár pádech jsem to zvládnul a určitě to zase chci vyzkoušet, také jsme meditovali v Pura Tirta Empul, kde to je zároveň jako očišťující pro tělo, říká se tomu pramen svaté vody“ dodává vítěz mezinárodní soutěže Man of the Year.


Pro ředitele mezinárodní soutěže Raymonda přivezl Dominik manžetové knoflíčky, které sklidily na Bali obrovský ohlas.


„Je to obrovský úspěch pro soutěž Muž roku, velmi jsem mu držel palce, protože Dominik bral celou soutěž velmi vážně a zodpovědně. Dominikovi se nyní otevřel svět a přeji mu to“
dodal ředitel soutěže Muž roku David Novotný, kterého finále nyní čeká již 26. srpna opět v Náchodě. V tuto chvíli Dominika čekají pracovní povinnosti, kdy bude cestovat a reprezentovat soutěž Man of the Year a českou národní soutěž Muž roku. Další cena pro Dominika je Men of the Year Europe a Mister Masculine Man of the Year.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku