ijournal.cz

Hobby pořady přinesou premiérové díly. Oslaví jubileum a nabídnou nové rubriky

red Zdroj: TV Prima 21.8.2022 TV

Oblíbené hobby pořady televize Prima se na obrazovky vrací 4. září s premiérovými díly. Podzimní sezona přinese divákům hned několik nových rubrik i staronové tváře. Do RECEPTÁŘE PRIMA NÁPADŮ se vrací zahradník Michal Plundra, který diváky provede rubrikou Napřírodno. Libovky Pepy Libického odvysílají letos na podzim jubilejní 100. díl, a na obrazovkách se tak bude pořádně slavit. Vychytávky Ládi Hrušky pak budou za „lidovku a za babku“ kutit hračky a kuchtit pamlsky pro čtyřnohé parťáky v nové rubrice Vychytávky pro mazlíčky.

Nejdéle vysílaný hobby pořad u nás, RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, vstupuje na české obrazovky s již jednadvacátou sezonou. Pod taktovkou moderátorů Oldřicha Navrátila a Evy Borské se diváci mohou těšit na celou řadu zajímavých reportáží a známých tváří. Paní veterinářka Míša Riedlová bude i tuto sezonu radit s chovem nejen čtyřnohých mazlíčků, ale také dalších zvířat. Dvojice zahradníků Ludmila Dušková a Honza Kopřiva pomůže divákům porazit všemožné škůdce a nezapomene ani na sezonní rady do zahrady. Herec Jaromír Nosek přinese v rubrice „Na Míru“ další nápady a návody na výrobu originálních kusů nábytku krok za krokem. Luboš Rychvalský opět uvaří Beze ztrát. A chybět nebude ani rubrika DOMOV, která se zaměřuje na interiérový design, inteligentní domácnost i úsporu energií. Markéta Mayerová pak v neposlední řadě představí další řemeslníky v rubrice „Parťáci od fochu“.

RECEPTAR_PRIMA_NAPADU_Naprirodno

Novinkou pro podzimní sezonu je „Minutový manžel – lekce pro ženy“, ve které známý kutil Pepa Libický naučí moderátorku pořadu Evu Borskou i všechny divačky základní technické věci, aby si doma či na chalupě hravě poradily samy. A to ať jim vypadnou pojistky, spadne obrázek nebo si budou potřebovat přivrtat poličku. Na obrazovkách se pak představí staronová tvář pořadu – zahradník Michal Plundra, který bude diváky tuto sezonu provázet permakulturními zahradami v rubrice Napřírodno.

RECEPTAR_PRIMA_NAPADU_Minutovy_manzel_lekce_pro_zeny

Všichni, kdo chtějí rekonstruovat, renovovat, budovat a tvořit, zkrátka ručně vyrábět, se mohou opět těšit na Pepu Libického. Jeho Libovky oslaví v podzimní sezoně již sto odvysílaných dílů, a diváci se tak mohou těšit na celou řadu dalších návodů a postupů při stavbě, práci s nářadím a materiály, ale i tipy na zacházení s nejnovějšími technologiemi. V letošní podzimní sezoně vyvrcholí přestavba bývalého hospodářského stavení na letní sídlo. Pepa se v něm pustí do stavby kuchyně i nového zábradlí. A diváci konečně uvidí celé zrekonstruované sídlo v jeho nové podobě. Dočkají se ale i návodu na rekonstrukci střechy, montáž fotovoltaiky a moderátor pořadu je provede také výrobními postupy nových designových kousků do domácnosti. V duchu nejnovějších trendů se pak i Libovky zaměří na úsporu energií.

Libovky_Pepy_Libickeho

V rubrice Minutový manžel má Pepa i pro podzimní sezonu připravenou řadu postupů oprav i návodů, které se hodí do každé domácnosti.

Moderní hobby magazín Vychytávky Ládi Hrušky nejen pro kutily vstupuje již do své osmé sezony na obrazovkách televize Prima. Moderátor Láďa Hruška v něm opět přinese celou řadu rozmanitých rad a nápadů, vychytávek do domácnosti, dílny i na zahradu. V každém díle čeká na diváky tradičně jeden vychytaný, rychlý a levný recept přímo od Ládi. O své zlepšováky v kuchyni, dílně či na zahradě se opět podělí celá řádka diváků, které Láďa zajel navštívit a z jejichž řad již tradičně vyhlásí na konci sezony Prima kutila a Prima kutilku. Chybět nebude ani Láďova domácí lékárna, která divákům představuje pokojové rostliny i venkovní bylinky či koření s léčivými vlastnostmi.

Vychytavky_Ladi_Hrusky

Novinkou pro tuto sezonu bude rubrika Vychytávky pro mazlíčky, ve které se Láďa „za lidovku a za babku“ pustí do výroby hraček či kuchtění pamlsků pro všechny malé i velké čtyřnohé parťáky.


Hobby pořady startují již v neděli 4. září:

  • Od 11.55 RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
  • Od 12.50 Libovky Pepy Libického
  • Od 13.10 Vychytávky Ládi Hrušky

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Prima