ijournal.cz

Oblíbený festival Okoř odstartuje ve 14:00 v sobotu 16. srpna

red Zdroj: Festival Okoř, úvodní foto: Lukáš Běhounek 15.7.2014 Aktuality a pozvánky, Festivaly

Oblíbený festival Okoř odstartuje ve 14:00 v sobotu 16. srpna a přivítá Chinaski, Tomáše Kluse, MIG 21 a další, uzavírat ho bude Divokej Bill ke druhé hodině ranní. 

Poslední vstupenky stále v předprodeji.

Už jen pět týdnů a otevřou se festivalové brány letošního 14. ročníku Open Air Festivalu Okoř, jednoho z nejnavštěvovanějších jednodenních letních hudebních festivalů u nás. Srpnová Okoř, jak ji většina stálých návštěvníků důvěrně říká, se bude konat v sobotu 16. srpna. To, že je festival doslova „za dveřmi“, je znát i na počtu prodaných vstupenek. Neváhejte, poslední ročníky byly vyprodány. Vstupenky jsou k dostání v  síti  Ticketportal a v pokladně hradu Okoř.

Okoř_foto_Lukáš_Běhounek_1

Brány festivalu se otevřou úderem poledne a hudební program začne ve 14:00 koncertním setem Marka Ztraceného. Po něm přijdou na řadu Jaroslav Uhlíř, Janek Ledecký, Lenny, Anna K, Tomáš Klus, Chinaski, MIG 21 a letošní program uzavře Divokej Bill před druhou hodinou ranní. Unikátní časosběrný dokument z loňského ročníku, jak se chystá srpnová Okoř, můžete zhlédnout ZDE.

Skupina MIG 21, která na podzim chystá novou desku po deseti letech, se na Okoř velmi těší a slibují, že představí nejen osvědčené hity, ale dají návštěvníkům i exkluzivní možnost vychutnat si i novinkové hity. K vystoupení dodávají: „Ta dvě slova – Festival Okoř – v nás vyvolávají pocit hraničící s jistotou, že se nám tam bude zase hodně líbit. Už neumíme ani spočítat, kolikrát jsme zde již hráli, ale umíme říct, že se sem vždy velmi těšíme! Nejraději máme speciality, které se rodí přímo na místě – jako je třeba hostování kolemjdoucích členů jiných účinkujících souborů, diváků nebo i členů ochranky. Uvidíme, co se letos semele…“. 

Osobní pozvánku Jirky Macháčka na Festival Okoř naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=GPRNbq70ZOA .

Ceny vstupenek: v předprodeji 490,- Kčna místě v den konání festivalu od 13 hod 590,- Kč

dětské vstupné – děti do 150 cm zdarma

vozíčkáři a držitelé ZTP/P mají vstup do areálu zdarma

Podrobné informace na www.festivalokor.cz a www.ticketportal.cz


Program 14. ročníku Open Air Festivalu Okoř * 

14:00     Marek Ztracený

15:00     Jaroslav Uhlíř

16:10     Janek Ledecký

17:20     Lenny

18:30     Anna K

20:00     Tomáš Klus

21:40     Chinaski

23:10     MIG 21

00:40     Divokej Bill

* pořadatel si vyhrazuje možnost změny z organizačních důvodů

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz,http://www.facebook.com/#!/festivalokor a http://www.youtube.com/festivalokor.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Festival Okoř, úvodní foto: Lukáš Běhounek