ijournal.cz

Chraňte účinně svou pleť pomocí denního krému ARTISTRY YOUTH XTEND

red Zdroj: Amway 14.7.2014 Krása a zdraví

Ochranný krém ARTISTRY YOUTH XTEND byl navržen speciálně pro ochranu normální a suché pleti před negativními účinky každodenních činností, znečištěného prostředí i stárnutí. Ochranný krém, který se používá ráno, obsahuje SPF 15 a jedinečnou kombinaci přírodních regeneračních složek a antioxidantů, jež po celý den chrání proti negativním účinkům hektického životního stylu a znečištěného prostředí.

ARTISTRY_YOUTH_XTEND_Ochranný_krém

Účinky ARTISTRY YOUTH XTEND ochranného krému

Prevence jemných linek a vrásek. 
Širokospektrální ochranný UV faktor chrání pleť proti slunečnímu záření, které je hlavní příčinou vzniku jemných linek a vrásek.

Ochrana proti agresivním látkám v okolním prostředí. Kombinace přírodních výtažků bohatých na antioxidanty regeneruje a chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a znečištění.

Jemná, svěží, zářivá pleť. Krém s bohatým složením, jehož úkolem je zajistit správnou hydrataci pokožky po celý den – 80 % žen si již po třítýdenním používání povšimlo, že jejich pokožka je zářivější.

Složení ARTISTRY YOUTH XTEND ochranného krému

Přírodní složky jako výtažky z 
afrického baobabu, černého rybízu, zelené třešně acerola a dalších rostlin hydratují, regenerují a zjemňují pokožku a přispívají k zachování její přirozené rovnováhy. K ochraně proti agresivním látkám okolního prostředí – přírodním i uměle vytvořeným – přispívá moderní složení s SPF 15, které je zárukou stabilní ochrany proti poškození, zejména proti vzniku jemných linek a vrásek.

Použití ARTISTRY YOUTH XTEND ochranného krému

Pro komplexní ochranu proti slunečním paprskům nanášejte Ochranný krém zlehka každé ráno konečky prstů na obličej a krk. 

Pro maximální účinnost posléze naneste ARTISTRY YOUTH XTEND Zpevňující a vyhlazující podkladový make-up.


Doporučená maloobchodní cena: 1 610,00 CZK

Obsah: 50 ml

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Amway