ijournal.cz

Objevte tajemství revolučního řešení „zázračného“ růstu řas i obočí

red Zdroj: Skinso 14.3.2015 Krása a zdraví

Nejste spokojená s délkou svých řas? Trápí vás nepěkná řídká nebo prázdná místa ve vašem obočí?

Máme pro vás řešení – „HAIRPLUS růstové sérum pro řasy a obočí“ díky kterému vaše řasy a obočí po denním ošetřování porostou. Vaše řasy a obočí se prodlouží, budou hustější a silnější. HAIRPLUS vám pomůže k dosažení maximální přirozené délky, hustoty a objemu.

HAIRPLUS aplikace

Unikátní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které dokáží řasy a obočí nebývale prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. Vitaminy A, C, E, Panthenol a výtažky z květů zajistí přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí.

ROZDÍLY 

MUDr. Petra Trojanová, Ph.D., Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o, Brno doporučuje: „Sérum Hairplus je unikátní přípravek na bázi růstových faktorů, se kterým docílíte přirozeně dlouhých a hustých řas. Doporučila bych sérum všem ženám, toužících po dlouhých řasách a které potřebují přírodní preparát bez vedlejších účinků. Sen o krásných přirozených řasách se mění v realitu”.

 

PŘEDNOSTI PRODUKTU:

HAIRPLUS produktprokazatelný růstový efekt do 4 týdnů

zvýraznění barevného pigmentu řas a obočí

zdravotní nezávadnost a minimum vedlejších účinků

snadná a rychlá aplikace v pohodlí domov

okamžité vstřebání umožňující nanést ihned make-up

podpora permanetního make-up

vhodný pro ženy i muže

Balení 4,5 ml za doporučenou cenu 2280,-Kč.Společnost Skinso přináší na český trh nové kosmetické výrobky rakouské značky FacEvolution. Tato inovativní kosmetika přináší viditelné výsledky, které ocení každý z vás.

logo HAIRPLUS

andrejka rozdíly

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Skinso