Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Česká novinka: Dvoulitrová uzavíratelná plechovka pro chlapy

15.3.2015 Gastronomie
V reakci na vzrůstající poptávku po velkých pivních obalech, které jsou praktičtější, představil Pivovar Svijany znovuuzavíratelné plechovky pro chlapy o obsahu 2 litry. Obal ze železa (uvnitř ošetřený inertním potravinářským lakem) má oproti plastovým lahvím spoustu výhod. Nepropouští světlo, k pivu se nedostane kyslík, ale zároveň zachová CO2, čímž udrží chuť a čerstvost zlatého moku. Pico v plechovce není pasterizované. Plechovky jsou na rozdíl od PET lahví plně recyklované a nezatěžují tak životní prostředí. Další podstatnou výhodou je lehký transport a skladovatelnost.

plakat A2_plechovkyDo dvoulitrových plechovek pro chlapy nyní ve Svijanském pivovaru stáčí prémiový ležák 450, Svijanský Máz a Svijanského Barona. Aktuálně si je můžete koupit v e-shopu (http://eshop.pivovarsvijany.cz), 
v místní pivovarské prodejně, nebo v nedávno otevřeném Radničním sklípku v Liberci, první značkové restauraci. Již brzy se objeví i v některých prodejnách velkých obchodních řetězců. Do vaší oblíbené hospody pivo v plechovkách rádi z pivovaru dovezou. Stačí jen požádat obsluhu a oblíbené pivo si můžete nejen vychutnat v podniku, ale také si ho odnést domů. „Plechovky pro chlapy mohou být i netradičním reklaním předmětem, výslužkou na svatbě aj. Můžete si nechat vyrobit i vlastní sérii plechovek pro chlapy. Speciální design jsme vytvořili metalové kapele Dymytry k jejich turné. Speciální edice bude k dostání i na letošních slavnostech svijanského piva“, říká sládek pivovaru Svijany Petr Menšík.


Na závěr snad jen doplnit, že stejně pořád existuje mnohem lepší obal, než jsou nové svijanské plechovky pro chlapy, dokonce lepší než lahve – pěkně orosený půllitr v oblíbené hospodě s partou kamarádů.

Plechovka pro chlapy

Cena plechovek pro chlapy (objem 2 l) je 119 Kč za Svijanský Máz 11%, za 129 Kč zakoupíte v pivovarské prodejně prémiový ležák „450″ a v neposlední řadě nejsilnější svijanské pivo s obsahem alkoholu 6,5 % Svijanský Baron – 139 Kč.

 dvoulitrovka_barondvoulitrovka_maz dvoulitrovka_450

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: Pivovar Svijany, foto: archiv