ijournal.cz

Objevte limitovanou edici Tic Tac Cherry Sour a další příchutě pro každou náladu!

red Zdroj: Ferrero Group 1.10.2023 Gastronomie
Tic Tac vám zpříjemní každou chvilku, ať už jste na hravé vlně, máte chuť na osvěžující zážitek nebo na drzé spojení chutí. Vyberte si z příchutí takovou, která k vám a vašim přátelům sedí nejvíce, a nezapomeňte vyzkoušet i naprostou novinku, limitovanou edici Tic Tac Cherry Sour s dokonalým třešňovým nábojem.

Dražé v nezaměnitelné krabičce vám přijde k chuti, ať už se cítíte jakkoli. Tic Tac Mint má v sobě sílu máty a osvěží vaši mysl i dech, kdykoli potřebujete ledové povzbuzení. Hravá příchuť Tic Tac Fruity Mix a její báječná kombinace chuti třešní, marakuji, limetky a jahody s mátou je tu zase pro milovníky zábavy, zatímco dražé s pomerančovou příchutí Tic Tac Orange je ideální parťák pro usměvavé pohodáře, které jen tak něco nerozhodí a užívají si každý den s radostí.

image TIC TAC

Pokud milujete čas s přáteli, dejte si společně sympatickou příchuť Tic Tac Strawberry Mix s tou nejlepší jahodovou chutí, a jestliže patříte ke zvídavým dobrodruhům a nebojíte se výzev, padne vám do noty Tic Tac Citrus Mix s příchutí yuzu, mandarinky, citronu a limetky.

Zcela nový zážitek vám přináší limitovaná edice Tic Tac Cherry Sour. Každé dražé s příchutí kyselé třešně je plné intenzivní a zároveň příjemně kyselé chuti. Jde o skvělou novinku pro všechny, kdo se těší na nečekanou chuťovou explozi pro lepší náladu. Limitovaná edice Tic Tac Cherry Sour je v prodeji od 1. října a podpořena bude online, na sociálních sítích i prostřednictvím POSM v místě prodeje.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group