ijournal.cz

O5 ocenění Red Dot

red Zdroj: Tescoma 21.4.2014 Koktejl

Tescoma excelovala! A to třikrát! Letos v červenci opět převezme hned tři světová ocenění Red Dot Design Award za design v německém Essenu. Celkově jich má na „svém kontě“ již 5. Obdržela vůbec nejvyšší ocenění Red Dot Design Award Winner 2014 a dvě Red Dot Design Award Honourable Mention 2014.

Nejvýznamnější světové ocenění Red Dot: Winner 2014 obdržela krájecí deska VITAMINO s antibakteriální úpravou
povrchu a dva Red Dot: Honourable Mention 2014 náleží zdobicímu sítku DELÍCIA a oboustranným vykrajovátkům DELÍCIA z vysoce odolného plastu ve tvarech hvězdy, stromečku, srdíčka, panáčka, sušenky, kolečka a květu.

krájecí deska

Prestižní ocenění za výjimečný design uděluje odborná porota v centru Nordrhein Westfalen v německém Essenu, a to již od roku 1955. Výrobky české společnosti TESCOMA bodují v tomto designérském klání od roku 2010, kdy porotu okouzlila nápaditě řešená dřevěná rozkládací podložka ONLINE a v roce 2013 na úspěch navázala stylová čajová konvice TEO se dvěma vyluhovacími sítky.

Pro českou firmu kuchyňského nářadí a nádobí TESCOMA, která exportuje svou produkci (pozn. aktuálně téměř 3000 aktivních položek) do více než 100 zemí světa a v současné době se pyšní už celkem 5 „Red Doty“, má toto ocenění obzvláště v letošním roce zásadní význam. Právě letos totiž TESCOMA expanduje do mateřské země udílení světově uznávaných Red Dot ocenění, sousedního Německa.

Red Dot znamená nejen satisfakci za intenzivní pracovní nasazení, ale také silný prodejní argument, díky kterému se spotřebitel mnohem lépe orientuje při svém nákupu. TESCOMA, firma s vlastním vývojovým a designérským centrem, aktuálně pracuje na dalších novinkách a vychytávkách, které se s velkou pravděpodobností stanou horkým želízkem v ohni i v dalším ročníku Red Dot. Zároveň věří, že naváže na tradici a v roce 2015 bude informovat o dalších, nejméně čtyřech nových oceněních Red Dot Award v kategorii Průmyslový design.

krájecí deska
1/ Krájecí deska TESCOMA VITAMINO (design František Fiala), ocenění Red Dot Design Award Winner 2014, tři barevná provedení – bílá se zelenou, se žlutou a  s oranžovou, provedení prvotřídní odolný plast – povrchová antibakteriální úprava, cena 499 Kč, TESCOMA
vykrajovátka
2/ Oboustranná vykrajovátka TESCOMA DELÍCIA (design David Veleba), ocenění Red Dot Design Award Honourable Mention 2014,  určená pro snadné vykrajování 6/8 různých velikostí, stohovatelná a dokonale skladná, provedení prvotřídní odolný plast, cena 99 Kč, TESCOMA


lžička 3/ Zdobicí sítko TESCOMA DELÍCIA (design Martin Koval), ocenění Red Dot Design Award Honourable Mention 2014,  vynikající pro snadné zdobení pokrmů i nápojů cukrem, skořicí, kakaem, jemně mletými ořechy apod., provedení prvotřídní nerezavějící ocel a odolný plast, cena 99 Kč, TESCOMA

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tescoma