ijournal.cz

Nový PROTEIN z Bohušovické mlékárny motivuje lidi ke změně

red Zdroj: www.cilemjezacit.cz 28.5.2019 Gastronomie

Protein_broskev-merunka-140gBohušovická mlékárna rozšiřuje portfolio mléčných výrobků o nový PROTEIN. Jedná se o odtučněný tvaroh s přídavkem bílkovin, kterých je v běžném spotřebitelském balení (140 g) až 17,5 g. PROTEIN je tak šitý na míru sportu a zdravému životnímu stylu. Dostupný je ve čtyřech příchutích: natur ve dvou velikostech, jahoda, borůvka a broskev-meruňka.

Jak z názvu nového výrobku vyplývá, jeho benefitem je vysoký obsah bílkovin (tedy proteinů). Ty přispívají k růstu svalové hmoty, mají dlouhodobý sytící efekt a jsou nezbytnými pomocníky při hubnutí. PROTEIN z Bohušovic tak ocení nejen sportovci, ale i ti, kteří se snaží stravovat v souladu se zdravým životním stylem.
natur, jahoda, borůvka a broskev-meruňkaSpolu s novým produktem spustila Bohušovická mlékárna projekt Cílem je začít, který se snaží lidi motivovat ke sportu a zdravému životnímu stylu. Na projektu se podílí také ambasadoři – maminka-běžkyně Anna Štumpf (@tehuvbehu), parkourista Kevin Jágr (@jagrkevin), vzpěračka Adéla Jurková (@naholkydobry) a zdravotní sestřička milující fitness Eva Křenková (@evikkren). Ti prostřednictvím vlastních příběhů ukazují, že začít je nejtěžší. A i když úspěchy nepřicházejí ze dne na den, je třeba vytrvat.

Bohušovická mlékárna

Vidět je můžete také v novém spotu: https://www.youtube.com/watch?v=rhsQUe-dAN4.

PROTEIN Bohušovické mlékárny zakoupíte v obchodních sítích Tesco, Lidl, Globus, Albert a v online potravinách Košík.cz. Doporučená maloobchodní cena činí 19,90 Kč.

FCB: Cílem je začít| Instagram: cilem_je_zacit | YouTube: PROTEIN Cílem je začít

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.cilemjezacit.cz