ijournal.cz

Nový multižánrový festival Play Fair míří do Hradce

red Zdroj: PlayFair 19.4.2015 Aktuálně, Festivaly

Dne 12. 9. 2015 se na letišti v Hradci Králové uskuteční první ročník multižánrového festivalu Play Fair. Na 5ti pódiích se sejde řada českých interpretů, kteří vystoupí bez nároku na honorář. Mezi potvrzené interprety hlavní stage patří Chinaski, Mandrage, Wohnout, Ondřej Brzobohatý, Matěj Ruppert, Ondřej Ruml, Lake Malawi, David Kraus, Ready Kirken či nový hudební projekt kapela Všichni Svatí.

 V EDM hangáru si budete moci užít skvělé hudebníky, jakými jsou John Culter, Michael Burian Manene,  Mejsi, DJ P@co, Andre Moretti, Michael C, Marinos Caswell, DJ Rudeboy, Mauro P, DJ Hellsmith nebo  Toni Glide. Hiphopery nadchne vystoupení Prago Union + Champion Sound, PSH, nebo MARPO &  TROUBLEGANG.

 Jednodenní festival je určen pro osoby v každém věku. Hudební vystoupení bude provázet bohatý  doprovodný program. Zatímco senioři mohou zhlédnout divadelní představení či sportovní exhibice, děti se  vyřádí na dětském hřišti nebo rozšíří své umění ve workshopech a dílnách. Pro všechny, kteří  upřednostňují dobré filmy, tento nový festival nabídne rovněž promítání v kině.

 „Předně děkuji všem, kteří se rozhodli vystoupit na festivalu Play Fair bez nároku na honorář a všem  kteří se na něm podílí. Jedná se o festival, kde si každý najde to své, a proto pevně věříme, že se v rámci  festivalu budou bavit všechny generace od těch nejmenších po ty nejstarší. Chceme, aby se festival stal  místem, kam může vyrazit společně celá rodina včetně prarodičů.“ vysvětluje Taťána Kuchařová.
Vstupenky zakoupíte aktuálně v síti Eventim za 290 Kč, případně můžete využít akce rodinného vstupného za 480 Kč. Děti do 3 let, vlastníci ZTP průkazu a senioři nad 65 let mají vstup na akci zdarma. Celkový výtěžek poputuje na konkrétní projekty pro seniory Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci. Seznam projektů, které budou podpořeny naleznete na http://www.playfair.cz/nadace/

Více informací naleznete na www.playfair.cz nebo na oficiálním FB akce https://www.facebook.com/pages/Play-Fair/1399592360337403

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PlayFair