ijournal.cz

Nový katalog KLiNGEL pro jaro a léto 2015

red Zdroj: KLiNGEL 13.4.2015 Móda, obuv, doplňky, Životní styl

Vlajkovými značkami nového katalogu KLiNGEL  jaro/léto 2015 jsou Ateliér Paola a Laura Kent. První z nich reprezentuje klasickou eleganci založenou na mimořádně jemně kombinovaných barvách. Druhá akcentuje uvolněnější a odvážnější barevnou eleganci inspirovanou atmosférou atraktivních středomořských a tropických ostrovních destinací.

Oba styly navíc v novém módním katalogu KLiNGEL doplňuje široká nabídka jemné letní pletené módy z kvalitních a originálních francouzských a italských materiálů.

 Ateliér Paola – klasický a elegantní brand s nádechem ženskosti – pro letošní jarní a letní sezonu oživil téměř zapomenutý ale stále nadčasový námořnický styl. Na vzniku aktuální kolekce se podílela zpěvačka a moderátorka Paola Felix. Její výrazný cit pro eleganci a styl se promítl do kolekce plné barevných tónů, harmonie a ženskosti. Nechybí zde klasická kombinace černé a bile, ani zářivé barvy jako citronová nebo orchidejová. Exotický nádech mají doplňky s vyobrazením motýlů v nejrůznějších podobách a barvách. A stejně tak i modely se vzory šelem rafinovaně kombinované s kůží.

Smělejší kolekce od prémiové značky Laura Kent se zase nechala inspirovat čarovnou silou barev, jak kontrastních černé a bilé, tak i pestrým mixem barevných tónů exotické ostrovní květeny. Kolekce akcentuje různé ostrovní styly. Ať se necháte ve výběru ovlivnit Sicilií, Ibizou, Zanzibarem, čínským ostrovem Hainan nebo karibským Curacao či dalšími slunečnými ostrovy, jsou všechny modely vytvořeny tak, aby se mezi sebou daly nejen barevně kombinovat.

Společnost KLiNGEL patří mezi nejvýznamnější německé módní zásilkové obchody. Firma s 95letou tradicí a přibližně 2 500 zaměstnanci působí rovněž ve Švýcarsku, Rakousku, Francii, Belgii, Švédsku, Norsku, Finsku, Nizozemsku, Rusku, Česku a na Slovensku. 
Specializuje se na vyšší kvalitu, sezónní trendy a pečlivě vybrané a testované produkty. Ty nabízí prostřednictvím svého webu a také klasicky přes tištěný katalog, který je možné si objednat bezplatně.

Sortiment se díky online technologiím, které pružně reagují na poptávku, potřeby a tipy zákazníků, neustále rozšiřuje: tradiční módní textilie, oděvy, obuv a exkluzivní šperky nyní doplňují také bytové doplňky, elektronika, kuchyňské přístroje a další exkluzivní zboží a značkové dárkové předměty. 


Předností KLiNGELu je, že dokáže pružně uspokojit zákazníky z celého typového spektra postav. Neplatí pro něj zakonzervovaná nabídka většiny českých prodejců oděvů, kdy například „široké“ je jen pro „vysoké“. 
 

Samozřejmostí je aktivní zákaznická telefonní linka.

Více na www.klingel.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: KLiNGEL