ijournal.cz

Zepter – Nejen pro ty, kteří žijí sportem

red Zdroj: Zepter 13.4.2015 Zajímavosti

Společnost Zepter pomáhá svými výrobky v rámci mise zdraví a krásy zlepšovat život milionům lidí po celém světě. Z tohoto důvodu je také už téměř 20 let hrdým sponzorem prestižních mezinárodních sportovních akcí. Aktuálně je již po sedmnácté oficiálním sponzorem 79. ročníku Mistrovství světa v ledním hokeji, které se koná v Praze a Ostravě.

LOGO


Velice užitečným pomocníkem nejen pro sportovce je certifikovaný, klinicky testovaný zdravotnický přístroj  Bioptron. Podporuje proces hojení ran a obnovy tkání, přináší úlevu od bolesti bez vedlejších účinků a má protizánětlivý efekt. Přístroje  Bioptron používají  odborníci v  nemocnicích,  sportovních  klubech,  fitness  centrech,  sportovci  i  lidé v  domácnostech.  Díky  svým  vynikajícím  vlastnostem  dokáže  světlo Bioptron  proniknout  nejen  do  kůže,  ale  i  do  vnitřních  tkání.  Účinek se  proto  neomezuje  jen  na  léčenou  oblast,  ale  působí pozitivně na celý organismus.

Ke zdravému životnímu stylu patří nejen sport, ale také zdravá strava  a její příprava. Příprava jídla v nádobí Zepter zaručuje méně škodlivých tuků, méně kalorií, více vitamínů,  minerálů a bílkovin i zachování nutričních a biologických hodnot i organoleptických vlastností. S integrovaným varným systémem Zepter je jídlo chutnější a výživnější. Zepter šetří potraviny, energii, čas i  peníze.

FANDĚTE S NÁMI ČESKÉMU NÁRODNÍMU TÝMU!!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Zepter