ijournal.cz

Novinky z řady Somat All in 1

red Zdroj: www.somat.cz 11.3.2019 Hi-tech a bydlení

                 Maximální pohodlí a nový design, to jsou nové tablety Somat All in 1 Extra a gel Somat All in 1

SOMAT_All in 1 Extra 45tbl_2019
Hledáte způsob, jak co nejúčinněji a zároveň pohodlně umýt své nádobí? Upřednostňujete přípravky, které obsahují hned několik vlastností v jednom? Značka Somat představuje novinky v rámci své nejrozšířenější řady All in One – multifunkční tablety Somat All in 1 Extra a multifunkční Somat All in 1 gel. Tablety i gel řady Somat All in 1 jsou multifunkční, není k nim proto třeba přidávat sůl ani leštidlo.

nove Somat All in 1 Extra_tablety 45Nová, vylepšená řada multifunkčních tablet do myčky Somat All in 1 Extra je nyní díky svým 9 čistícím funkcím mnohem silnější proti zaschlým zbytkům jídla či skvrnám od kávy a čaje. Tablety zároveň udržují vaše nádobí dokonale čisté, zářivé a poskytují perfektní výsledky mytí již při 40°C.
Po vzoru prémiové řady Somat GOLD, i tablety Somat All in 1 Extra mají nový, flexibilním a znovu uzavíratelný obal, který je odolný vůči vlhkosti. Samotné tablety jsou pak baleny ve folii, která se při styku s vodou rozpustí. Už se dál netrapte rozbalováním tablet před každým mytí nádobí. Vložte tabletu i s obalem jednoduše do myčky a těšte se na skvělé výsledky mytí.

nove Somat All in 1 gel_2x35 Lemon and LimePoužíváte raději tekuté gely do myčky na nádobí? Somat All in 1 je prvním multifunkčním gelem ve své řadě. Kromě funkce soli a leštidla pomáhá tento multifunkční gel také chránit sklo před korozí. Množství gelu lze jednoduše přizpůsobit množství nádobí v myčce či míře znečištění nádobí. Dostupný je ve variantě Lemon & Lime.

Nové tablety Somat All in 1 Extra jsou dostupné ve velikostech 45, 70 a 85 tablet. Multifunkční gel je k dispozici ve velikostech 70 a 100 mycích dávek.

Balení se 45 tabletami nebo gel se 70 mycími dávkami řady Somat All in 1 koupíte za doporučenou cenu 199 Kč. Více na www.somat.cz.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.somat.cz