ijournal.cz

Novinky pro letošní zimu. Pojďte si je užít!

red Zdroj: Barry M 27.12.2020 Krása a zdraví

Veganská kosmetika Barry M připravila několik novinek, díky kterým zazáříte, třeba o Silvestrovském večeru. Tomuto období vládnou syté a výrazné odstíny. Pojďte si je užít!

multifunkční paletkaMultifunkční paletka

Vše, co potřebujete pro dokonalé líčení, najdete v jedné paletce Barry M Velvet Multi-Purpose. Tato paletka nabízíe 9 nádherných barev pro vaše oči, s nimiž můžete vytvořit celou řadu jedinečných looků. Obsahuje také rozjasňovač, tvářenku i bronzer. Můžete se těšit na sytě pigmentované odstíny, v matných, lesklých i třpytivých variacích, které navíc dlouho vydrží. Nanášet můžete pomocí prstů, kosmetických štětců nebo aplikátorů.
rtěnka

Rtěnka v nádherných matných odstínech, která hydratuje

Sametovou barvu můžete dodat také vašim rtům, a to díky rtěnce Velvet Lip Paint. Vybírat můžete ze 6 nádherných odstínů. Rtěnka dodá rtům matný efekt, zároveň je také hydratuje a vyživuje. Nemusíte se tedy bát vysušených rtů, naopak se můžete těšit na dlouhotrvající a výraznou barvu.


lakLak, který umožní vašim nehtům dýchat

Novinkou je také lak na nehty Barry M Air Breathable, který umožňuje nehtům dýchat. Můžete tedy zapomenout na vysušené nehty. Tento lak je dostupný v 5 odstínech, ze kterých si jistě každá žena vybere ten svůj. Navíc posiluje a zpevňuje nehty a velmi snadno se nanáší.

Není nad výrazné oči

linkyPro slavnostní atmosféru se hodí i výrazné linky nebo metalické stíny. Tekuté oční linky Euphoric Metallic Liquid Eyeliners vám zajistí precizní nalíčení. Výrazné barvy, které se snadno nanášejí, mají velmi lehkou strukturu a dodají zářivý výraz vašim očím. stíny

Krémové oční stíny Euphoric Metallic Cream Eyeshadow se snadno nanáší, nezůstávají v záhybech víčka a dlouho vydrží. Jsou dostupné v několika výrazných odstínech a jsou vhodné i pro citlivé oči.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Barry M