ijournal.cz

Finále Miss České republiky je plánováno on – line v lednu 2021

red Zdroj: Miss České republiky 2021 27.12.2020 Společenské akce a události

Křest kalendáře proběhl pouze na kamery bez přítomnosti hostů. Přesto finalistky z fotografií jsou nadšené. Organizátoři na kameru sdělili, že z dvanácti finalistek se samotného vyhlášení vítězek zúčastní pouze osm z nich. Které z nich v soutěži skončí?

foto Miss České republiky

Samotný křest kalendáře proběhl v druhém prosincovém týdnu pouze na kamery a fotoaparáty v konferenčních prostorách pražského hotelu Jalta. „Je nám to líto, ale situace nám to nedovolí, těšily jsme se na skvělou akci plnou hostů, autogramiády a módních přehlídek. Věříme ale v lepší zítřky,“ uvedly finalistky Valerie Herianová a Jana Krojidlová.

„Oproti minulému roku je tento křest smutnější, co si budeme povídat. I když se to trochu uvolnilo, chováme se mezi sebou s opatrností a stále se chráníme. A to je i důvod, proč i z dvanácti finalistek se k samotnému vyhlášení probojuje osm dívek. Ano, bude se vyřazovat,“ uvedla bezprostředně po křtu spoluorganizátorka a II. Vicemiss České republiky, Dominika Benáková. Dívky se nyní setkávají po menších skupinkách a připravují se na natáčení a focení.

Podle aktuální situace organizátoři nechtějí riskovat žádné riziko nákazy ani v lednu, tudíž samotné finále proběhne ze záznamu za přítomnosti minimálního počtu osob. Vyhlášení vítězek Miss České republiky proběhne v přímém přenosu. „Chceme ukázat prvotní pravdivé emoce titulovaných dívek včetně reakce diváků na sociálních sítích, proto korunovace proběhne živě.“

Výtěžek z prodeje kalendáře, jehož autorem je ředitel soutěže, Robert Novotný, bude ze 100 % věnován na charitativní projekt Počítače dětem, který zároveň podporuje i Nadace Nova.

„Pokud pro nás chtějí fanoušci hlasovat, na webu www.miss-ceske-republiky.cz probíhá veřejná volba titulu Miss Sympatie. Vítězka tohoto titulu bude mít zajištěný postup do TOP8. Hlasujte pro nás,“ vyzvala veřejnost finalistka Kristýna Hyská.

vanocni-fotografie-miss-ceske-republiky-finalistky 2020                                                                      Aktuální (vánoční) fotografie finalistek.

FB: https://www.facebook.com/missceskerepubliky 
IG: https://www.instagram.com/miss_ceskerepubliky

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss České republiky 2021