Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 24.Červen 2018
ijournal.cz

Novinka Tchibo FOR BLACK ´N WHITE uspokojí každé Tvé já

red Zdroj: Tchibo 4.8.2015 Gastronomie

Společnost Tchibo představuje novou kávu Tchibo FOR BLACK ´N WHITE, která nabízí stejně plnou, výraznou a vyváženou chuť ať je připravená jako černá, nebo s mlékem. Díky unikátnímu třikrát delšímu pražení rozvinou kávová zrna své silné aroma a plnou chuť, kterou vnímáte stejně intenzivně jak u černé kávy, tak po přidání mléka. Káva má nový chuťový profil, na kterém se podílí vyvážená směs vybraných zrn Arabica s jemnou kyselinkou a Robusta, jež je chuťově výraznější a dodává kávě u českých spotřebitelů tak oblíbenou zemitost a hořkou chuť.


21663-2_Vaku_BlackWhite_2x250g_EE_front_small

„Káva obsahuje až 800 aromatických látek, nicméně lidské smysly jich dokáží rozpoznat maximálně 30. A právě proces pomalého dlouhého pražení, který u naší novinky používáme, umožní kávovým zrnům rozvinout větší škálu aromat, a přichystat tak pro zákazníky o to zajímavější požitek z chuti i vůně,“ říká Dana Jindřichová, Category Food Manager společnosti Tchibo Praha.

Káva Tchibo FOR BLACK ´N WHITE je první kávou této značky, která se praží třikrát déle. Samozřejmostí je oddělené pražení vybraných vyzrálých zrn odrůd Arabica a Robusta. Díky tomuto procesu docílí kávoví experti společnosti Tchibo kávy plného těla, harmonické chuti s rozvinutými výraznými tóny, jemnou kyselinkou a silného zakulaceného aroma. Tento chuťový profil si káva udržuje i po přidání mléka. Káva Tchibo FOR BLACK ´N WHITE je vhodná pro široké spektrum přípravy. Nejvíce se hodí do french pressu, ale lze ji použít i do kávovarů či moka konvičky.

Mond_neu6_cmyk

„Kávou Tchibo FOR BLACK ‘N WHITE vstupuje společnost Tchibo do nového chuťového segmentu, který se výrazně liší od stávajícího sortimentu značky. Průzkum trhu a odborné ochutnávky dokazují, že tento chuťový profil preferuje velký počet spotřebitelů. Nabízí příjemnou variabilitu při volbě pro přátele a kolegy, kteří si mohou připravit kávu přesně tak, jak ji mají nejraději,“ dodává Dana Jindřichová.

21663-2_BlackWhite-Instant_100g21663-2_Vaku_BlackWhite_250g_EE_front_smallKáva Tchibo FOR BLACK ´N WHITE se prodává v běžné maloobchodní síti, v kamenných obchodech Tchibo a v e-shopu www.tchibo.cz ve formě pražené mleté vakuově balené kávy 250 g za doporučenou maloobchodní cenu 99,90 Kč, 2 x 250 g za doporučenou maloobchodní cenu 179,90 Kč, jako instantní káva v 200g balení za 179,90 Kč i v kapslích pro kávovary Cafissimo v balení po deseti kusech za maloobchodní cenu 79,90 Kč.


CA_PF_Capsule_BlackWhite_P2_21663-2
Více na: www.tchibo.cz, www.tchibo.com/cz, http://www.facebook.com/TchiboCeskarepublika

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tchibo