ijournal.cz

Novinka: Radegast uvařil pivařům RÁZNOU 10

red Zdroj: Pivovar Radegast 3.7.2017 Gastronomie

banner
Dnešní pivaři jsou nároční a chtějí výraznější a plnější piva. Nošovičtí sládci se rozhodli vyjít vstříc tomuto požadavku i v kategorii výčepních piv a uvádí na trh hořké osvěžení Radegast Rázná 10. Novinka z nošovického pivovaru je osvěžující a přitom chuťově bohaté plné pivo uvařené ze sladu vyrobeného ve vlastní sladovně z vybraných českých odrůd sladovnického ječmene a nejkvalitnějšího moravského chmele.

Rázná 10I když dnes pivaři dávají stále více přednost ležákům, jsou sládci pivovaru Radegast přesvědčeni o důležitosti a potřebě kvalitního výčepního piva. „S ústupem této tradiční pivní kategorie jsme se nechtěli smířit. Vyslyšeli jsme přání pivařů, aby si mohli vychutnat plnější a bohatší chuť i u výčepního piva, a rozhodli se uvařit novou Ráznou 10. Naše novinka z Nošovic přináší pijákům nekompromisní hořké osvěžení s plnějším chuťovým profilem, než je u desítek obvyklé,“ říká sládek nošovického Pivovaru Radegast Petr Kwaczek.

Foto - Radegast Rázná 10Charakteristické hořkosti piva Radegast věnují sládci nejvyšší pozornost u každé nové receptury. Rázná 10 je uvařená ze sladu vyrobeného na míru ve vlastní sladovně z vybraných českých odrůd sladovnického ječmene a vyšších dávek tří nejkvalitnějších odrůd chmele Žateckého poloraného červeňáku, Sládka a Žateckého pozdního. Chuťově bohaté a plné pivo Radegast Rázná 10 je ideální volbou pro zahnání žízně.

Radegast Rázná 10 je na čepu v moravských i českých hospodách a zamířila také do obchodů v lahvích a plechovkách, a to za stejnou cenu jako dosavadní Radegast Original. Doporučená cena lahvové varianty Radegast Rázné 10 je 12,90 Kč za půllitr.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pivovar Radegast