Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 18.Leden 2019
ijournal.cz

Novinka od Philips: Holící strojek Philips Series 9000

red Zdroj: Philips 25.11.2014 Krása a zdraví

NEJVYSPĚLEJŠÍ HOLICÍ STROJEK PHILIPS SERIES 9000 TESTOVÁN I NA CESTU DO VESMÍRU.

Dokonalé oholení s každým tahem vždy a všude – třeba i ve stavu beztíže!

Po čem muži touží? Po co nejhladším oholení bez podráždění pleti. Po co nejlepším vzhledu, který jim dodá sebevědomí. A také po svých technologických „hračkách“. To vše v jednom nabízí nejvyspělejší holicí strojek Philips Series 9000, který zajistí nejhladší oholení úplně kdekoli a bez kompromisů. Pro dosažení těch nejlepších výsledků se při jeho vývoji Philips spojil se společností XCOR Space Expeditions, která je průkopníkem komerčních letů do vesmíru, aby otestovali jeho vlastnosti v extrémních podmínkách stavu beztíže.

Philips_Series_9000

„Víme, že muži chtějí mít nejvyspělejší techniku ve všech sférách života na dosah ruky, a u nás ve společnosti Philips to bereme velmi vážně,“ říká Jack van Strien, generální ředitel divize osobní péče společnosti Philips. „Při vývoji holicích strojků řady 9000 jsme pozvedli inovace na další úroveň. Naše nejvyspělejší technika tak nyní mužům umožňuje dokonalé oholení a dosažení skvělého vzhledu i pocitu doslova kdekoliv.“

Holicí strojek Philips Series 9000 je nabitý funkcemi a intuitivními inovacemi testovanými až na nejzazší mez. Cílem bylo otestovat všechny jeho aspekty ve stavu beztíže simulací podmínek ve vesmíru, které jsou součástí jedinečného kosmického výcviku na komerční lety do vesmíru.

Nový holicí strojek těží ze 75leté tradice technologického vývoje, který změnil mužské holení. Například díky technologii detekci křivek se holicí hlavy strojku Philips Series 9000 mohou naklápět do osmi různých směrů, a tak sledovat každou křivku tváře a zajistit precizní oholení. Jedním tahem odstraní až o 20 procent více vousů*. Tomu napomáhají i precizní břity V-Track. Stojek umožňuje osobní nastavení citlivosti, takže se přizpůsobí pokožce a typu vousů pro maximální komfort na všech partiích tváře i krku. Strojek je voděodolný, takže umožňuje suché i mokré holení. Vybrané modely jsou vybavené jedinečným systémem SmartClean pro snazší a hygieničtější čištění. Pouhým stiskem tlačítka holicí strojek Philips Series 9000 vyčistí, vysuší, nabije a promaže, takže bude pokaždé fungovat jako poprvé.

Divize pánského holení a stříhání společnosti Philips spolupracuje s firmou XCOR Space Expeditions již dva roky. Kromě těsné spolupráce s odborníky v rámci testování společnost Philips získala i 20 letenek na lety do vesmíru na palubách XCOR Lynx Mark I a XCOR Lynx Mark II, jakož i přístup do výcvikových zařízení pro kosmonauty firmy XCOR Space Expeditions. Jednu letenku má Philips i pro zájemce z České republiky. Blízké setkání s vesmírem si tak na vlastní kůži bude moci zažít i jeden Čech. 

Další informace naleznete na philips.cz/letdovesmiru

Video o holicím strojku Philips Series 9000

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Philips