ijournal.cz

Novinka: lak na vlasy Naturigin Finishing Hairspray. Zafixuje každý účes

red Zdroj: Happy Hair 7.8.2022 Krása a zdraví

NATURIGIN_image photo
Ať už máte vlasy rovné, vlnité, krátké či dlouhé, pokud chcete vytvořit krásný účes, bez fixace to nepůjde… Ne každému však vyhovuje nepříjemný lepivý povlak, který řada laků na vlasech zanechá. Pokud i vy toužíte po středně tužícím laku, který vlasy „neviditelně“ zafixuje a zachová jim jejich přirozenou strukturu, pak sáhněte po novince přírodní dánské značky vlasové kosmetiky
NATURIGIN – laku na vlasy FINISHING HAIRSPRAY. Lak navíc osahuje celou řadu přírodních složek a také vitamin E, který vlasy posiluje a chrání. Lak se hodí jak na fixaci složitých účesů, tak i přirozených, rozpuštěných vlasů.

NATURIGIN_Finishing Hairspray_imageNATURIGIN FINISHING HAIRSPRAYNOVINKA – středně tužící lak na vlasy účinně zafixuje účes, aniž by vlasy zatěžoval, slepoval či měnil jejich strukturu. Zachovává přirozený vzhled vlasů, a proto se hodí i na rozpuštěné účesy. Obsahuje celou řadu přírodních ingrediencí, jako například suchopýr, ostružiník morušku a arganový olej, které vlasy chrání před krepatěním i nepříznivými vnějšími vlivy a dodávají jim hydrataci a výživu. Lak také obsahuje vitamin E, který má antioxidační účinky a pomáhá obnovovat přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Vlasy jsou po použití laku přirozeně fixované, krásně lesklé a neztrácejí svou hebkost. Nový lak na vlasy se hodí na každodenní úpravu všech typů vlasů. Ekologicky založené ženy jistě potěší, že je lak plněn bio DME plynem, který se vyrábí z biomasy a je odbouratelný a netoxický. K dostání například na eshopu happy-hair.cz za cenu 730 Kč.


Více informací na www.happy-hair.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Happy Hair