ijournal.cz

Nejvyhledávanější iluzionista Michal Nesveda předvede svoji show v Gabriel Loci

red Zdroj: Gabriel Loci 6.8.2022 Aktuality a pozvánky, Různé

V srpnu se mohou návštěvníci těšit na jedinečný zážitek, který uvede na letní scéně Gabriel Loci kouzelník a mentalista Michal Nesveda. Pod širým nebem v areálu bývalého kláštera sv. Gabriela na Smíchově se strhne nebývalá show plná experimentů a klamů. Na programu je také jeden z nejnebezpečnějších úniků na světě.

Michal Nesveda

Iluzionistická show Továrna na zázraky měla v lednu letošního roku premiéru v Divadle pod Palmovkou a na letní scéně Gabriel Loci byla poprvé uvedena pod širým nebem v červenci a dočká se zde dalších šesti opakování.

Kromě mentalistických experimentů, které oklamou divákovu mysl a přesvědčí jejich mozek, že ne vše má logické vysvětlení, budou mít návštěvníci možnost shlédnout jeden z nejděsivějších a nejnebezpečnějších úniků. Jedná se o únik z hořící pasti, která je zavěšená 6 metrů nad zemí. Dále se dozví, jak správně vybrat výherní čísla do slosování loterie a budou svědky nádherného kouzla s živými rybičkami.

Michal Nesveda se věnuje kouzlení již 15 let, specializuje na mentalistické experimenty. Je uznávaný jak v Čechách, tak v zahraničí, nasbíral řadu ocenění na mezinárodních a tuzemských soutěžích. Michal je prvním Čechem a zároveň nejmladším kouzelníkem na světě, který se odvážil předvést nejslavnější trik Harryho Houdiniho – únik z tisícilitrové nádrže s vodou.

V areálu Gabriel Loci se budou moci diváci občerstvit v Baru Gabriel s nezaměnitelnou atmosférou v zahradě historického komplexu. Bar poskytuje širokou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů, vybraná vína z různých koutů světa a nabídku street food občerstvení s masovými a vegetariánskými pokrmy.

 Bar Gabriel


Gabriel Loci si vydobyl své jedinečné postavení na pražské kulturní scéně. Pořádají se zde kulturní akce, hudební festivaly, módní show, natáčejí se zde filmy a seriály z domácí a zahraniční produkce. Bývalý benediktinský klášter, který v roce 2020 koupila od České pošty společnost Cimex Invest, postupně ožívá. Klášter je v současné době domovem více než 30 umělců, kteří zde nejen čerpají nápady a ideje pro svou práci, ale mají zde i plnohodnotné zázemí. Všechny prostory, vč. venkovní scény jsou k dispozici k pronajmutí pro jakýkoliv event.

 

Kde?

Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5 – Smíchov

Termíny představení: 9.8., 11.8., 12.8., 13.8., 25.8., 26.8., 27.8. vždy ve 21:00.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Gabriel Loci