ijournal.cz

Nové vůně a produkty řady Dove Nourishing Secrets

red Zdroj: Dove 6.3.2019 Krása a zdraví

Myšlenka sdílení tajemství krásy žen z celého světa se stala inspirací pro produkty řady Dove Nourishing Secrets, zrozené z přírodních rituálů skutečných žen.

 

Dogma_Matcha_Awakening_ritualDove představuje novinky inspirované drsným severem a exotickým Japonskem

Na severu je ingrediencí krásy ovesné mléko, z Japonska máme zázračnou matchu. Všechny tyto rituály přináší nové produkty pro vaši pokožku od Dove, v nichž se snoubí padesát let zkušeností v péči o tělo s kvalitními a jedinečnými přísadami. Kolekce péče o tělo hloubkově hydratuje pokožku a pomáhá ji udržovat hebkou a zářivou. Sprchové gely změní denní rutinu na příjemný rituál krásy a relaxace. Nově zahrnuje řada Nourishing Secrets také dvě varianty antiperspirantů.

 

Dogma_Oatmilk_Honey_Indulging_ritual
Dar krásy ze severu

Darem krásy inspirovaný severskými rituály je ovesné mléko doplněné pečujícími ingrediencemi od Dove. Zářivá pokožka severských žen není jen výsledkem jejich životního stylu. Skutečným důvodem jejich krásy je spojení ovesného mléka a medu. Tyto ingredience mají pozitivní vliv na citlivou kůži a oves pomáhá působit proti nepříznivému působení drsného severu. Nová Nourishing kolekce obsahuje produkty: Dove Indulging Ritual tělové mléko a Dove Indulging Ritual sprchový gel.

 

Dar krásy z Japonska

Japonské ženy jsou obdivovány po celém světě pro zářivou pleť. Říká se, že jejich tajemstvím krásy je matcha. Produkt ze zeleného čaje, který se v Japonsku dlouho využívá v potravinářském i kosmetickém průmyslu, se stane neodmyslitelnou součástí i vašeho každodenního rituálu krásy. Awakening Ritual sprchový gel vyčistí celé vaše tělo a díky příjemné vůni květu sakury se přenesete do Japonska v období jara.


Nové Dove antiperspirantyDogma_deodorant_matchaDogma__deodorant_kokos

Jemná pokožka v podpaží potřebuje šetrné zacházení a péči. Nové antiperspiranty nabízejí unikátní způsob, jak využít wellness rituály pro jemné a krásné podpaží. Nový antiperspirant Dove kombinuje vůni kokosu s příjemnou vůní jasmínu. Druhá varianta Dove antiperspirantu spojuje vůni květu stromu sakury, která napomáhá revitalizovat mysl i tělo, se svěží vůní matcha.

 

Dove tělová mléka 250 ml jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu: 134,90 Kč

Dove sprchové gely 250 ml jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu: 79,90 Kč

Dove antiperspiranty 150 ml jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu: 84.80 Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dove