ijournal.cz

Lindex u příležitosti Mezinárodního dne žen zdůrazňuje sílu soudržnosti

red Zdroj: Lindex 5.3.2019 Móda, obuv, doplňky
Protože se blíží Mezinárodní den žen, společnost Lindex představuje kolekci „Extended“, která dokazuje, že méně je někdy více, a klade důraz na sílu soudržnosti díky kampani, kde hlavní roli hrají i zaměstnankyně společnosti Lindex. Tato módní značka také věnuje 10 procent z prodejů z 8. března organizaci WaterAid, která podporuje posílení role žen po celém světě.

Lindex kampaň

„Vize společnosti Lindex je podporovat a inspirovat ženy kdekoli na světě. Ženy nejsou jen velkou částí našich zákazníků. I mnoho z našich zaměstnanců a pracovníků v dodavatelském řetězci jsou ženy. Jsem pyšná na to, že všichni zaměstnanci Lindex společně usilují o pozitivní změny v pozici žen,“ říká Susanne Ehnbåge, výkonná ředitelka společnosti Lindex.

LindexBěhem týdne, který předchází Mezinárodnímu dni žen, bude Lindex poukazovat na to, jak je důležitá je soudržnost, a to pomocí kampaně, ve které se objevují ženy, které pro Lindex pracují. Kampaň zobrazuje jejich jedinečné vztahy, přátelství a způsob, jak se navzájem podporují a inspirují.

LindexKampaň také zobrazuje kousky z nové kolekce „Extended“ od společnosti Lindex. Díky nesmrtelným klasikám, důrazu na detaily a látkám prémiové kvality je tato kolekce sofistikovaná a zároveň minimalistická. Potvrzuje, že někdy méně znamená více. Kolekce je dostupná na lindex.com a ve vybraných prodejnách od března.

8. března Lindex také vyzdvihne snahy organizace WaterAid, která podporuje posílení role žen po celém světě. Ženy jsou těmi, kdo je nejvíce ovlivněn nemožností přístupu k zdravotně nezávadné vodě a hygienickým opatřením, což často omezuje jejich příležitosti k získání vzdělání a jejich schopnost naplnit svůj potenciál. Proto společnost Lindex daruje 10 procent z prodejů z 8. března organizaci WaterAid, čímž podpoří její snahu zlepšit dostupnost zdravotně nezávadné vody a hygienických opatření a prostředků v nejchudších komunitách světa.

Více informací se dozvíte na www.lindex.com.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lindex