ijournal.cz

Nové receptury holistického krmiva vyrobené pouze z čerstvého masa uspokojí potřeby všech psů od štěněte po seniora

red Zdroj: Carnilove 5.5.2023 Fauna a Flora

Granule, které respektují přirozenou lásku psů k masu a také reflektují stále větší zájem chovatelů o složení krmiva: To jsou česká krmiva Carnilove True Fresh Dog vyrobená pouze z čerstvého masa. Masovou moučku v nich proto určitě nehledejte. A díky své oblíbenosti u psů i jejich páníčků se tato řada nyní rozšiřuje o další chutné receptury.

image foto

Chuť, které se nedá odolat!

Kvalita krmiva je pro chovatele stále důležitější položkou, ale prim hraje i jeho chutnost. A protože instinkty velí psům od pradávna preferovat čerstvě ulovenou kořist, nejvíce si pochutnají na menu, které jejich vrozeným pudům co nejvíce odpovídá.

Do popředí v oblasti výživy psů se nyní dostávají holistická krmiva s vysokým obsahem masa v jeho původní, tedy čerstvé formě. A nové receptury granulí Carnilove True Fresh Dog tento trend opět beze zbytku naplňují. Díky unikátní výrobní technologii obsahují 60 % čerstvého masa a promění tak krmení psů v jedinečný chuťový zážitek.

Čerstvé maso základem výživy psů

Šetrné zpracování surovin zachovává u řady Carnilove True Fresh Dog původní výživové vlastnosti masa a zajišťuje až o 70 % vyšší chutnost, než jakou vykazují běžná krmiva. Maso bez předchozího zpracování navíc zaručuje výjimečnou 95% stravitelnost bílkovin. „Fresh“ zdroje proteinu vynikají i vysokým obsahem kvalitních aminokyselin, důležitých stavebních látek organismu.

image foto

Objevte pět novinek!

Na scénu nyní přichází pět nových receptur. Vhodné jsou pro všechny fáze psího života, od štěněte přes juniory a dospělé psy až po seniory. V tomto holistickém krmivu nenajdete žádnou masovou moučku, naopak je obohacené o superpotraviny, bylinky a ovoce.

Pro malá plemena jsou tu granule s čerstvým rybím masem Carnilove True Fresh Dog Fish Adult Small Breed, velcí psi mají na výběr mezi čerstvým kachním masem Carnilove True Fresh Dog Duck Large Breed a kuřecím pro mladší, ale také větší pejsky Carnilove True Fresh Dog Chicken Junior Large Breed. Kuřecí je v nabídce i pro starší nebo pro ty, co si musí hlídat váhu, pro ně jsou určené Carnilove True Fresh Dog Chicken Senior & Healthy Weight, a nakonec je tu lahodné krůtí pro štěňátka Carnilove True Fresh Dog Turkey Puppy.

Fish-Adult-Small-BreedDuck-Adult-Large

Carnilove True Fresh Dog Fish Adult Small Breed – do této receptury jsou přidané vaječné skořápky, lněné semínko a rozmarýn. Složení pomáhá udržovat malé psy v klidu i ve stresových situacích. Zároveň v krmivu získávají potřebnou energii, vitamíny a minerály, aniž by nezdravě přibírali.

Carnilove True Fresh Dog Duck Large Breed – tyto granule určené pro velká plemena obohacují také vaječné skořápky, slávka zelenoústá a jako koření tentokrát tymián. Receptura z čerstvého kachního masa, které je v kvalitě vhodné i pro lidskou spotřebu, cílí hlavně na zdravé kosti, klouby a zuby, což je u velkých psů zásadní.

Carnilove True Fresh Dog Chicken Junior Large Breed – receptura sehodípro odrostlá štěňatavelkých plemen. Obsahuje kromě masa i slávku zelenoústou, okřehek (lidově žabinec) a mořské řasy. Složení přispívá ke správnému vývoji zubů, kostí a kloubů i svalů.

Carnilove True Fresh Dog Chicken Senior & Healthy Weight – granule obsahují kořen zázvoru, vaječné skořápky a rakytník řešetlákový. Složení pomáhá udržet imunitu, optimální hmotnost a také chrání před stárnutím.

Carnilove True Fresh Dog Turkey Puppy – složení granulí spolu s lososovým olejem, spirulinou a borůvkami napomáhá vybudovat silnou imunitu štěněte a přispívá k celkovému zdraví a pohodě.GranuleNové receptury holistického krmiva Carnilove True Fresh Dog maximálně dbají na tolik sledovanou kvalitu. Pečlivě volené ingredience té nejvyšší jakosti a prověřeného původu je proto řadí ke špičce v této kategorii holistických krmiv. Krůtí a kuřecí maso dodávají lokální farmáři z Čech, Rakouska nebo Německa. Mořské ryby pocházejí z udržitelného rybolovu v norských a skotských mořích, ty sladkovodní zase z evropských rybích farem.

Od ověřených evropských dodavatelů pochází i veškerá zelenina, ovoce a byliny. Kromě ingrediencí jako je hrášek, červená čočka nebo dýně je složení obohaceno také o položku, která je v holistických krmivech Carnilove novinkou – o okřehek menší (lidově žabinec). Ten funguje jako zdroj omega 3 mastných kyselin důležitých pro správné fungování organismu a má pozitivní vliv na léčbu nosních otoků, polypů a chronické rýmy. Jednoduše další benefity přírody.

Všechny receptury holistických krmiv Carnilove True Fresh Dog jsou bezobilné a jak je u značek vyráběných VAFO PRAHA zvykem, neobsahují geneticky modifikované organismy. Tato řada je zajímavou alternativou i pro chovatele krmící metodou BARF.

 


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Carnilove