ijournal.cz

Nové krémové mýdlo Fa s luxusní vůní a vyživující recepturou

red Zdroj: Henkel 6.5.2014 Krása a zdraví

Krémové mýdlo Fa Luxurious Moments doplňuje  oblíbenou řadu kosmetické značky Fa. Průzkumy ukazují, že si každý člověk v České republice umyje ruce průměrně desetkrát denně. Aby nebyla po mytí pokožka vašich rukou suchá a podrážděná, věnujte pozornost výběru vhodného mýdla. Vyzkoušejte novinku značky Fa společnosti Henkel ČR, která nyní představuje krémové mýdlo Fa Luxurious Moments. Nabízí intenzivně vyživující recepturu s vůní macešky a třpytem černého ametystu, která zanechá vaše ruce po umytí jemné a hebké.

Fa_LS_Luxurious_MomentsS krémovým mýdlem Fa Luxurious Moments se pro vás stane obyčejné mytí rukou zážitkem. Speciální pečující složení posiluje ochrannou vrstvu pokožky a jemně ji čistí. Vaše ruce proto po jeho použití zůstanou neuvěřitelně jemné, hebké a krásně voňavé.

Svůdná vůně macešky kombinuje ovocné a květinové tóny s dřevitým základem. Výsledkem je exotická orientální, luxusní a ženská vůně, která uchvátí vaše smysly a naplní celou vaši koupelnu příjemnou svěžestí.

Krémové mýdlo Fa Luxurious Moments doplňuje řadu přípravků Fa Luxurious Moments Ta zahrnuje sprchový gel, deosprej, tuhé mýdlo a pěnu do koupele. Vyzkoušejte je a budete se cítit při jakékoli příležitosti jednoduše neodolatelně.

Portfolio řady Fa Luxurious Moments :

  • NOVINKA: Fa Luxurious Moments tekuté mýdlo, 300 ml – DMOC 59,90 Kč
  • Fa Luxurious Moments deosprej, 150 ml – DMOC 79,90 Kč
  • Fa Luxurious Moments sprchový gel, 250 ml – DMOC 59,90 Kč
  • Fa Luxurious Moments tuhé mýdlo, 100 g – DMOC 17,50 KčFa_mydlo
  • Fa Luxurious Moments pěna do koupele, 500 ml – DMOC 79,90 KčKrémové mýdlo Fa Fa Luxurious Moments je na pultech obchodů k dispozici od března letošního roku.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel