Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 16.Červenec 2018
ijournal.cz

Čím dříve začnete cvičit, tím lépe pro vás

red Zdroj: Balance Club Brumlovka 7.5.2014 Sport

Léto přeje aktivním, a proto Balance Club Brumlovka již tradičně nabízí mimořádně výhodné podmínky členství v období prázdnin, respektive od 1. června do 31. srpna. A proč neradno otálet? Začnete-li pravidelně cvičit kdykoli v tomto období budete mít celé léto veškeré služby jako je fitness, bazén, wellness centrum i sluneční terasu zdarma a platit začnete až od podzimu.

BCB_summer_small

Hledáte-li v Praze místo pro aktivní odpočinek a pravidelný pohyb a k tomu máte rádi komfort, čistotu, špičkovou kvalitu a pestrost – Balance Club Brumlovka je tím pravým místem pro vás. Právě rozmanitost nabídky a její průběžná aktualizace v souladu se světovými trendy fitness a wellness je nejsilnější stránkou klubu. Je téměř nemožné, abyste zde nenašli aktivitu, která vás bude těšit: posilování, zdravotní cvičení, různé druhy jógy a relaxace, aerobní a taneční lekce, spinning, aquaaerobik a hydrobike, plavecké tréninky nebo klasické fitness acardio.

Bazen_01Zárukou prvotřídní úrovně sportovních aktivit je nejen moderní vybavení Balance ClubuBrumlovka, ale také početný tým vysoce kvalifikovaných instruktorů, osobních trenérů, diagnostických specialistů či masérů. Součástí nadstandardního zázemí klubu jsou prostorné šatny, fitness a bazénový bar i doplňkové vybavení – měřiče tepové frekvence a výkonnosti, audio sluchátka, ručníky, hygienické potřeby či denní tisk.

Nového člena čeká vstupní diagnostická prohlídka s následným doporučením trenéra – jak pro fyzickou kondici a pohybový aparát, tak pro celkový životní styl a relaxaci. Ta je k dosažení životní harmonie, která je krédem klubu, stejně důležitá jako samotný pohyb.

bcb do tz

Využijte výhodné letní nabídky Balance Clubu Brumlovka a stanete se novým členem klubu v období od 1.6. do 31.8.
* (* členství do konce roku 2014), budete mít veškeré služby jako je fitness, bazén, wellness centrum i sluneční terasu během léta zdarma a platit začnete až na podzim.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Balance Club Brumlovka