ijournal.cz

Nové hodinky od značky KOMONO jsou k dostání ve Freshlabels

red Zdroj: Komono 24.5.2015 Móda, obuv, doplňky
Belgická značka KOMONO, která si v Čechách už vybudovala slušnou fanouškovskou základnu, přichází hned s několika novými řadami hodinek pro tuto sezónu. A opět se jedná o velmi zajímavé spojení a kooperace… První novinkou je spolupráce s holandskou tradiční značkou Vlisco, která se specializuje na designy textilií. Jedny z jejích nejstarších potisků Sneakeskin přeneslo KOMONO i na pásky hodinek v povoskovaném provedení s koženými detaily. Dalším zajímavým počinem je spolupráce s designérem Andym Rementerem. Vytvořil pro KOMONO tři barevné příběhy, které si můžete „přečíst“ na modelech Winston, Estelle a Magnus. Černá a bílá kresba mramoru byla inspirací pro další řadu Rune která se objeví na modelu Winston. Kontrast krásně vytváří barevná linie Aquarelle, v dámském provedení Estelle a taky inspirativní řada Cutout, která působí doslova jako vystřihovánka ve třech elegantních barvách – černá, nude a bílá, opět v řadě Estelle.

Vlisco

Jedinečný příběh látek, který se stal vzorem pro nový design KOMONO hodinek. Od roku 1846 tvoří značka Vlisco jedinečný textil ovlivněný krajinou západní a střední Afriky. Jako jediná na světě vytváří autentické Dutch Wax tkaniny jedinečné pro svoji unikátní konstrukci, barvu a použití vosku craquelé. V této spolupráci vznikla unikátní kolekce šesti hodinek s lehce staromódním designem první registrované tkaniny z archivu Vlisco, potiskem hadí kůže. Všechny kusy jsou jedinečné, a to i díky voskovanému řemínku. Na zadní straně pouzdra naleznete sériové číslo této limitované edice.

h1h2
Andy Rementer

Další designovou řadu aktuální kolekce KOMONO vytvořil designér Andy Rementer. Andy je umělec / ilustrátor / animátor, současný miláček eyecandy blogů, globálních značek a sofistikovaných galerií. Přitahuje ho minulost a miluje ručně vyráběnou typografii, vintage barvy a bleší trhy. Vystudoval University of Arts v roce 2004. Poté, co pracoval a žil v severní Itálii, se přestěhoval na východní pobřeží USA, kde svůj čas dělí mezi kreslení, cartooning a malování. Jeho barevné a živé práce byly představeny v médiích napříč žánry, včetně New York Times, MTV, Urban Outfitters, New Yorker, Warner Brothers, Apartamento Magazine a Creative Review. Své umění prezentoval na samostatných i skupinových výstavách v celé Evropě, Americe a Austrálii. V roce 2014 získal cenu Young Gun Art Directors Clubu a vydal svoji první monografii.

h5h4h3

The Winston Rune

Černo-bílá kolekce inspirovaná mramorem. Toužíme-li po nadčasovosti, je kombinace černé a bílé a ušlechtilost a tajemnost mramoru to pravé. Kresba v mramoru v kombinaci s runami, které byly původně používány jako magická znamení a byly tajným jazykem bohů.

h6
The Estelle Aquarelle

h7
Estelle Cutout

h8Estelle Iridescent

h9

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Komono