Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 19.Červenec 2018
ijournal.cz

Léto 2015 v Pandoře. Snový únik!

red Zdroj: Pandora 25.5.2015 Móda, obuv, doplňky
Vydejte se do oázy exotických šperků PANDORA, která pulzuje květinovými a zvířecími motivy spolu s etnickým symbolismem a v níž letní, ručně dohotovené vzory překypují barvami moře a oblohy. Ve stříbrných a zlatých špercích zdobených oslnivě zelenými, modrými a průzračnými kameny se mísí tradiční řemeslné dovednosti s vysoce kvalitními materiály.

PAN_PR_HS15_model_Green

GRAFICKÉ PALMY
Pandora se rozhodla využít zaujetí módního světa pro palmový list po svém a nově tento oblíbený motiv interpretuje pomocí oslnivých vyřezávaných siluet ze sterlingového stříbra. Velký přívěsek na náhrdelník a ladící prsten s významem jsou zdobeny zářivými kubickými zirkoniemi, které zdůrazňují zvlněné tvary tohoto designu.

HS15_NM_TROPICANA_01

TŘPYTIVÍ HADI
Pandora promítla exotiku symbolického hada do okouzlujícího prstenu s významem a ladícího přívěsku. Tyto trendové kousky, vyrobené ze sterlingového stříbra, čirých kubických zirkonií a černého křišťálu, nabízejí nový úchvatný pohled na hadí eleganci.

HS15_SPS_TROPICANA_06SVĚŽÍ VÝRAZNÉ BARVY HS15_PR_SPS_TROPICANA_21
Přívěsky zachycující třpyt a barvy vzdáleného ráje se blyští mozaikovým pavé a broušeným umělým křemenem v barevné paletě zelených odstínů zpěněného moře a nebesky modrých tónů. V kombinaci s dvojitými koženými náramky v ladících kovově lesklých barvách vás tyto vzory zaručeně dostanou do letní nálady.


NADČASOVÁ ELEGANCE
750834791543Oddejte se klasickému trendu s novým pevným náramkem Pandora inspirovaným tradicemi, který vypráví příběh nadčasové elegance s podtóny sladkých citů. Nostalgie a atmosféra filmu Noir vyzařují z tohoto okázalého, ručně dohotoveného, třpytivého pokladu ze sterlingového stříbra s kubickými zirkoniemi.

590511CZ
Nový jiskřivý náramek dodává věčnému klasickému stylu moderní nádech. Prostřednictvím lesklých kamenů zdobených korálkovými detaily a elegantní řady vyřezávaných srdíček symbolizuje design tohoto náramku okamžik, kdy se půvabné vzpomínky na minulost setkávají s novými momenty.

S tímto luxusním náramkem snadno přidáte svému outfitu na elegantním půvabu. Náramek můžete nosit samostatně, nebo můžete zkombinovat několik pevných náramků, a dosáhnout tak trendového vrstveného stylu s maximálním třpytivým efektem.

PAN_PR_HS15_model_Blue

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora