Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Nové a vylepšené Dove antiperspiranty

red Zdroj: Dove 9.5.2017 Krása a zdraví
// Dove představuje nové antiperspiranty, které jsou ještě jemnější než kdy dříve

// Každé podpaží si zaslouží jen to nejlepší a Dove zaručí, že o vaše podpaží bude opravdu dobře postaráno. Dove oslavuje přirozenou ženskou krásu a ví, že každá žena je jiná a jedinečná, ale mnoho věcí mají všechny společné. Všechny se chceme cítit dobře jak vnitřně, tak navenek. Dove antiperspiranty jsou tu od toho, aby dodaly ženám sebevědomí a jistotu, že se na ně mohou spolehnout ve všech ohledech. A i taková malá část těla, jakým je podpaží, si zaslouží tu nejlepší a nejjemnější péči.

Pokožka v podpaží je namáhaná víc, než by se mohlo zdát. Podle průzkumu Dove si totiž 75 % z nás žen holí podpaží průměrně dvakrát týdně a překvapením může být, že když se snažíme zbavit chloupků, tak třetina z toho, co odstraní žiletka je i svrchní vrstva kůže. Díky snížení ochranné bariéry ve svrchní vrstvě kůže, může být pokožka po holení velmi citlivá a náchylná na podráždění. 

  DOVE_JULIET_APA150_ORIG _DOVE_JULIET_APA75_ORIGDOVE_JULIET_STICK_ORIGDOVE_JULIET_ROLLON_ORIG


Dove proto inovoval všechny své antiperspiranty tak, aby vám dodaly nejen dokonalý pocit jistoty, ale také aby byly maximálně citlivé k pokožce podpaží. Nové vylepšené složení Dove antiperspirantů zajistí ochranu proti pocení až na 48 hodin, nabízí širokou škálu příjemných vůní a obsahuje ¼ hydratačního hydratačního krému.

Dove také nyní nabízí novinu ve formě stlačených sprejů. Jedná se o menší 75 ml balení, které je šetrnější k životnímu prostředí, protože na jeho výrobu bylo použito méně hliníku. I přesto obsahuje stejné množství látky, jako klasická 150ml verze, obsah je pouze stlačen do menšího balení. Vydrží tedy stejně dlouho. Exkluzivně je zakoupíte v drogeriích DM.


Portfolio Dove antiperspirantů

Dove Original

Dove Mineral touch

Dove Powder soft

Dove Silk Dry

Dove Invisible dry

Dove Pure, hypoalergenní

Dove Beauty Finish

Dove Go Fresh Hruška a aloe vera

Dove Go Fres Fresh touch, okurka

Dove Go Fresh Granátové jablko a citronová verbena

Dove Go Fresh Grapefruit a citronová tráva

Doporučená maloobchodní cena: sprej 75 ml 86,90 Kč, sprej 150ml 86,90 Kč, sprej 250ml 124,90 Kč, tuhý antiperspirant 86,90 Kč, kuličkový antiperspirant 86,90 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dove