ijournal.cz

Soutěž: Chybí vašemu bytu šťáva? Proměňte si ho podle svého

red Zdroj: Copy General 10.5.2017 Soutěže

logo.
Omrzel vás vzhled vašeho obýváku, v ložnici se vám špatně usíná, místo pracovny potřebujete zřídit dětský pokoj? K výrazné proměně místnosti často nepotřebujete vykopávat podlahu, probourávat se zdí, dokonce ani pořizovat nový nábytek. Klíč k úspěchu je v bytových doplňcích a dekoracích – pokud možno vytvořených na míru a přesně ve vašem stylu.

Máte-li představu, ale nevíte-li, kde začít, začněte v Copy bytovy_interierovy_designGeneral. Nabízejí toho už mnohem víc než jen klasický tisk na hrnečky. Poradí si například s potiskem látek, takže můžete k dokonalosti vyladit závěsy, záclony a další textilní prvky.

Specialitou jsou odolné samolepicí tapety, které vyrobí podle vaší fotografie nebo vybraného motivu. Jsou pevnější než běžné samolepky, dají se nařezat do nejrůznějších velikostí a tvarů a lepit na zeď i na sklo. Už za pár korun s nimi dokážete velké věci, interiér totiž promění téměř k nepoznání.

Atmosféru v bytě můžete ještě vylepšit akustickými obrazy. Tahle módní záležitost má hned dvojí využití. Je to elegantní způsob, jak si vyzdobit zdi obrázky nebo fotkami, které si sami zvolíte, ale díky speciálnímu materiálu navíc pohlcuje střední a vysoké zvukové frekvence, takže umí „vyčistit“ vzduch od šumů a ozvěn. Užitečná dekorace třeba do místnosti, kde hrajete na hudební nástroj, kde posloucháte hudbu nebo kde máte domácí kino.

bytovy_interierovy_design_1Je váš nápad trochu neobvyklý? Nebojte se ho s experty Copy General zkonzultovat. Pomůžou vám najít kreativní řešení, ať už máte na mysli dekor ve tvaru Supermana nebo třeba dlaždičky potištěné malůvkami vašich potomků. Stejně jako v bytě umí odvážné návrhy realizovat i v kanceláři, ať už se vám zachce příjemnějšího pracovního prostředí nebo reprezentativního dekoru, který odpovídá vaší firemní identitě.

Provedou vás celým procesem od grafického návrhu po samotnou realizaci; poradí vám, jak interiér sladit, výsledné výrobky vám dovezou a na přání je i nainstalují. Vy už se můžete jen kochat novým, inspirativním prostředím pro každodenní život.

Vyhrajte poukázku na dekorativní samolepku v hodnotě 800 Kč, kterou si můžete nechat zpracovat dle vlastního výběru na pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni.

Soutěžní otázka:
Kolik poboček Copy General je zákazníkům k dispozici v celé ČR?

a) 4
b) 6
c) 8

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 19. května 2017 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – samolepka. Nezapomeňte rovněž uvést svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Copy General