ijournal.cz

Nová tvář OC Atrium Flora

red Zdroj: Atrium Flora 26.10.2014 Společenské akce a události

Ve středu 22. října se v obchodním centru Atrium Flora uskutečnilo finále facebookové soutěže s názvem Staň se tváří Flory! Této modelingové soutěže se zúčastnily dívky, jejichž snem bylo stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v České republice. Finále probíhalo přímo v obchodním centru a celou akci moderoval zkušený Lukáš Hejlík.

 Tvář_Flory_2

Během tohoto dne se deset finalistek, které získaly na Facebooku nejvíce likes („líbí se mi“), utkalo v několika disciplínách. Tou nejkrásnější a nejlepší byla dle odborné poroty Jana Bryndová, která se tak stala výherkyní soutěže. Odhodlaná vítězka s pevnou vůlí jasně dominovala ve všech disciplínách svojí přirozeností a inteligencí. Kromě toho, že bude tváří reklamních kampaní obchodního centra v roce 2015, si také odnesla poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000 Kč. Na 2. příčce se umístila Gabriela Matějková a na 3. místě Valentina Malá. Soutěžící na druhém místě získala poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě poukázky ve výši 15 000 Kč.

Tvář_Flory_3 

„Jana Bryndová vyhrála v soutěži Staň se tváří Flory, a budete ji tak moci vidět v některé z našich dalších kampaní. Děkujeme všem finalistkám, návštěvníkům akce a hlasujícím na Facebooku. Z vítězky jsme nadšení a těšíme se na spolupráci,“ říká Lukáš Doleček, zástupce OC Atrium Flora.

Tvář_Flory_1 

Součástí programu bylo i několik módních přehlídek, na kterých se představily skvělé modely prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody naleznete právě v OC Atrium Flora. Nechyběly ani skvělé taneční vystoupení (IF Dance Group pod vedením tanečnice Qašy a další jiná taneční vystoupení) slevy a nejrůznější soutěže pro zákazníky.

Akci v OC Flora moderoval herec Lukáš Hejlík

Akci v OC Atrium Flora moderoval herec Lukáš Hejlík

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Atrium Flora