ijournal.cz

Nová pěvecká soutěž TOP VOICE 2023 zná své vítěze. V porotě zasedli Gránský, Tomešová i Grossová

red Zdroj: www.topvoice.cz 14.5.2023 Společenské akce a události

Objevovat mladé pěvecké talenty nemusí jen televizní show. Celkem 371 mladých zpěváků a zpěvaček se přihlásilo do nové soutěže TOP VOICE 2023, která měla před pár dny své finále v Teplicích. Porota v čele s Davidem Gránským vybrala vítěze ve dvou věkových kategoriích.

 TOP_VOICE_2023


Soutěž, která je určena dětem a mladým lidem od 8 do 25 let, vznikla na podporu a rozvoj mladé generace nových zpěváků a zpěvaček. Konala se ve třech kolech (internetovém, semifinálovém a finálovém) a přihlásili se do ní děti a mladí lidé, kteří by se chtěli stát profesionálními interprety ze všech koutů České republiky. „Vůbec jsme to nečekali. Já sama zpívám, a tak jsem byla moc zvědavá na výkony mladých zpěváků,“ uvedla ředitelka soutěže Hana Ježková.

Finalisté_před_rozhodnutím 

Překvapením byla i kvalita soutěžích. „Už při semifinálovém kole to měla porota v čele s Lenkou Dusilovou opravdu těžké a rozhodování, kdo postoupí, nebylo vůbec jednoduché,“ upřesňuje ředitelka. Do samotného finálového galavečera, který proběhl v Domě kultury Teplice, postoupilo 26 soutěžících rozdělených do dvou kategoriií: 8 – 15 let a 16 – 25 let. V porotě na ně čekala hvězdná jména, jako jsou David Gránský, Michaela Tomešová či Natálie Grossová.

Gránský,_Grossová,_Tomešová_s_dortem_TOP_VOICE_2023 

„Byl jsem neuvěřitelně překvapen, kolik se může sejít talentů v jedné soutěži. Neměli jsme to vůbec jednoduché, neboť výkony většiny soutěžících byly famózní,“ shrnul výkony David Gránský. „Přistihla jsem se několikrát, jak spontánně pláču a nechápala jsem, jaké emoce dokážou projevit vlastně teprve děti,“ doplnila ho Míša Tomešová.  Slavnostním večerem provázeli moderátoři Michal Šeda a Martin Hubeňák. Vítězové si odnesli veliké množství cen, včetně možnosti natáčení vlastních písní v profesionálním studiu Someth Records, hodnotných cen, víkendových pobytů a také dostali možnost natáčet reportáž v České televizi.

 Vyhlašování_vítězů

„Rozhodli jsme se také pro natočení písně a videoklipu všech vítězů, kterou jsem složil a chtěli bychom ho v červnu slavnostně představit v Praze,“ prozradil syn ředitelky a spolupořadatel soutěže Filip Ježek. Ředitelka je zároveň majitelkou agentury TOP VOICE AGENCY, ve které pomáhá mladým talentům. „Chtěla bych poděkovat Statutárnímu městu Teplice včele s primátorem Bc. Jiřím Štáblem, Jezek production s.r.o. a všem sponzorům za vynikající spolupráci,“ dodala. Soutěž byla natolik úspěšná, že se už nyní připravuje další ročník 2024.

 

Výsledky soutěže:

 

1. kategorie:                                              2. kategorie:

1. místo - Max Behenský                        1. místo - Emmy Hoang                            

2. místo - Adéla Křivánková                   2. místo - Karmen Sarojanová

3. místo - Anja Nováková                        3. místo - Karolína Anna Bokstefflová

 

Více informací najdete na www.topvoice.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.topvoice.cz