Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 19.Červenec 2018
ijournal.cz

Nová lahodná svačinka Do ručičky

red Zdroj: Sunárek 11.11.2015 Pro děti

Po úspěšném uvedení ovocné řady dětských příkrmů Sunárek Do ručičky se sortiment kapsiček pro děti rozrůstá o dva nové druhy svačinek s tvarohem a s chutí jogurtu. Děti si tak nyní budou moci pochutnat na 4 nových variantách – tvaroh s jahodami, tvaroh s meruňkami, chuť jogurtu s banány a chuť jogurtu s ovocem, již od ukončeného 12. měsíce.

„Díky jedinečnému praktickému balení ve formě kapsičky je pro děti Sunárek Do ručičky snadno uchopitelný a rozvíjí tak jejich zručnost, koordinaci pohybů a samostatnost. Ideální je Sunárek také na cesty, neboť není třeba lžičky a děťátko se zabaví,“ říká Hana Strouhalová, Brand Manager značky Sunárek pro Českou a Slovenskou republiku.

image SUNAREK_JOGURT_BANAN SUNAREK_JOGURT_OVOCE SUNAREK_TVAROH_MERUNKA
Nový Sunárek Do ručičky s tvarohem a chutí jogurtu je se svým vyváženým složením vhodnou součástí jídelníčku menších dětí. Neobsahuje totiž lepek, přidaná barviva* a konzervační látky*. Lehce přenosné praktické balení s bezpečnostním uzávěrem umožňuje dětem vychutnat si rychlou svačinku kdykoliv a kdekoliv i mimo domov, například na cestách. Jako i u předchozích variant je navíc možné Sunárky Do ručičky skladovat při pokojové teplotě.

Lahodné dětské dezertíky jsou k dostání od listopadu ve čtyřech nových chutí za cenu 24,90 Kč.

www.sunar.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sunárek