ijournal.cz

Nová kolekce Head & Shoulders pečující o pokožku hlavy: výsledky, které vidíte i cítíte okamžitě!

red Zdroj: Henkel 25.5.2015 Krása a zdraví

Nová kolekce Head & Shoulders pečující o pokožku hlavy byla vyvinutá, aby přinesla výsledky, které uvidíte a ucítíte na svých vlasech a na pokožce hlavy okamžitě. Její složení využívá technologii On-Contact, která přináší okamžité a dlouhodobé řešení potíží pokožky vaší hlavy a jejich příčin. Kolekce zahrnuje řady Instant Relief, Instant Instant Moisture a Deep Clean.


head & shoulders_ instant relief_šampon 2v1_200ml_69,90 KčHead & Shoulders Instant Relief 2v1

Přináší okamžitou úlevu při svědění pokožky hlavy. Obsahuje technologii On-Contact a komplex „Thermo-Cooling Activator“, který je aktivován vodou ve sprše a spouští se při kontaktu s pokožkou hlavy.  S pomocí jedinečné kombinace mentolu a máty zklidňuje pokožku hlavy a dodává ji úlevu díky chladivému pocitu. Osvědčená složka šamponu Head & Shoulders přispívá k dlouhodobému účinku pro vlasy až 100% bez lupů.

Head & Shoulders Instant Relief 2v1 je již dostupný v obchodech za doporučovanou cenu 69,90 Kč pro 200ml balení a 124,90 Kč za 400ml balení.head & shoulders_instant moisture_šampon_69,90KčHead & Shoulders Instant Moisture

Dodává okamžitou hydratační péči vlasům a pokožce hlavy.  Technologie On-Contact  se aktivuje při kontaktu s pokožkou hlavy a vytváří jemnou síť polymerů, která hydratuje vlasová vlákna a uzamkne potřebné živiny a vlhkost pro vyživenou pokožku hlavy. Osvědčená složka šamponu Head & Shoulders přispívá k dlouhodobému účinku pro vlasy až 100% bez lupů.

Head & Shoulders Instant Moisture šampon a balzám na vlasy jsou již dostupné v obchodech za doporučovanou cenu 69,90 Kč pro 200ml balení a 124,90 Kč za 400ml balení.head & shoulders_instant deep clean_šampon_200ml_69,90KčHead & Shoulders Instant Deep Clean

Přináší okamžité důkladné mytí pro muže. S pomocí technologie On-Contact  se aktivuje při kontaktu s pokožkou hlavy a s mastnotou na pokožce hlavy. Složení také obsahuje technologii Zinc Booster – jedinečnou kombinaci ZPT a uhličitanu zinečnatého, která se aktivuje při kontaktu a uvolňuje sílu ZPT účinněji a třikrát rychleji. Osvědčená složka ZPT Osvědčená složka šamponu Head & Shoulders zanechává vlasy až 100% bez lupů.

Head & Shoulders Instant Deep Clean šampon a balzám na vlasy jsou již dostupné v obchodech za doporučovanou cenu 69,90 Kč pro 200ml balení a 124,90 Kč za 400ml balení.

 

              

               

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel