ijournal.cz

Nová kavárna CostaCoffee na Karlově náměstí v Praze

red Zdroj: CostaCoffee 12.8.2014 Koktejl

Britský kavárenský řetězec CostaCoffee se během šestiletého působení v ČR neustále rozrůstá. Novou kavárnu naleznete na Karlově náměstí 8 v centru Prahy. Jedná se již o sedmadvacátou pobočku na našem území.

Costa_Coffee2

Nově otevřená kavárna je designována v moderním stylu „Evolution“ a je již druhou tohoto typu – po pobočce na Tylově náměstí v Praze,“ vysvětluje Eva Kulhánková, marketingová manažerka CostaCoffee. „V letošním roce bychom rádi otevřeli ještě další pobočky, při čemž v nejbližší době by jedna z nich měla být na Praze 1. Další plány záleží na dostupnosti vhodných prostor a současně na lokalitě, neboť ta hraje klíčovou roli v úspěchu kavárny.“

Costa_Coffee1

COSTA_COFFEE_Creme_Brulée_Iced_Latte


Kromě lahodné a chuťově příjemně výrazné kávy připravené ze směsi Mocha Italia a celoročního sortimentu v oblasti jídla nabízíme v kavárnách CostaCoffee v dvouměsíčních kampaních sezónní produkty – nápoje, dezerty, saláty, panini a další.

Na letní měsíce jsou pro zákazníky nachystány speciality středomořské kuchyně. Řecký salát s rajčaty, sýrem feta a černými olivami, těstovinový salát s tuňákem, sušenými rajčaty, olivami a dýňovými semínky, nebo panini plněným kousky kuřete grilovaného s gyros kořením doplněného dresinkem tzatziki a sýrem Madeland. Z nápojů se jedná o Icedlatte Crémebrullée.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CostaCoffee