ijournal.cz

Intenzivně hydratační krém HimalayaHerbals

red Zdroj: HimalayaHerbals 12.8.2014 Krása a zdraví

Nový intenzivně hydratační krém značky HimalayaHerbals díky svému přírodnímu složení velmi jemně pečuje o pleť, vyživuje ji a chrání. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Himalaya_hydratacni_krem

Značka HimalayaHerbals kombinuje ve vývoji produktů  farmaceutický přístup s tradičními bylinářskými recepturami. Využívá všechny zaručené a dostupné přírodní prostředky, přičemž jejich účinky jsou vždy klinicky testovány. Tento intenzivní hydratační krém obsahuje pšeničné klíčky, jeden z nejbohatších přírodních zdrojů vitamínu E, který se řadí k nutné základní výživě pokožky. Podporuje obnovu buněčné struktury pleti, čímž dochází k vyhlazování vrásek a drobných nerovností, navíc má i poměrně výrazný liftingový efekt. Dále je ve složení zastoupen extrakt ze sladkých mandlí, který má mimořádné hydratační a regenerační účinky, pleť také chrání před nepříznivými vlivy prostředí a poškozením.

Pravidelným používáním hydratačního krému HimalayaHerbals se zamezuje přílišnému vysušování pokožky. Rostlinný původ aktivních látek je pro pokožku přirozený a zaručuje tak vynikající vstřebatelnost.

Cena – 107,- Kč , 150 ml

Prodej – www.eshop.rudorfer.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: HimalayaHerbals