ijournal.cz

Nová kapsule Gino Rossi Simple Chic

red Zdroj: CCC 7.3.2021 Móda, obuv, doplňky

Elegantní, chic a nadčasová – nová kapsulová kolekce Gino Rossi Simple Chic obsahuje všechny tyto prvky. Skládá ze dvou modelů bot – klasických lodiček se špičkou na nízkém a vysokém podpatku, praktické středně velké kabelky s poutkem na ruku. Celá kolekce je vyrobena z přírodní lesklé kůže. K dispozici jsou v několika barevných odstínech s ohledem na různé potřeby zákazníků. Nízké lodičky jsou k dostání v klasické černé, šedé, béžové barvě a ve výrazné malinové růžové, zatímco vysoké lodičky v černé, malinové růžové a béžové barvě. Kabelky byly navrženy ve třech barvách – černé, šedé a béžové.

CCCCCC
Kolekce Gino Rossi Simple Chic čerpá z nejnovějších trendů světových přehlídek a klade velký důraz na nadčasovost. Dokonale ladí jak s minimalismem oblíbeným ve světových kolekcích, tak s pařížským stylem plným košil se zapínáním ke krku, bund a klasických bot na vysokých podpatcích à la Gino Rossi Simple Chic.

CCC Tváří kampaně je supermodelka Brigit Kos, která se již mnohokrát objevila na titulkách světových módních magazínů (Vogue, Harper’s Bazaar, Elle). Její výjimečná energie dodala kampani ještě větší dynamičnost a atraktivitu.

 CCC

 

 

 
Kolekce Gino Rossi Simple Chic je k dostání na prodejnách CCC a na e-shopu www.ccc.eu/cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CCC